reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zawsze jest ryzyko..my zdecydowaliśmy że zaryzykujemy zabraliśmy dwa a teraz w brzuszku siedzą 3 także i na taką możliwość musisz być w razie czego przygotowana bo ja nie byłam ;)
O. Dziękuję Ci kochana za odpowiedz. Musze się zmuszać do picia, bo nie jestem tego nauczona;( z lekow na stymulacje mam tylko fostimon 150 raz dziennie.
Bardzo ładny wynik u Was ;)
Trzymam w takim razie kciuki za kropeczka! Bedzie dobrze
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
Dziewczyny dziś zrobiłam bete,27dpt wynik 10127,28,i od ostatniej bety gdzie miałam 1267 pokazuje w kalkulatorze ,że wynik poniżej normy ,tylko 45 procent przyrostu,czy beta później wolniej przyrasta?
Anulka beta już tak nie przyrasta przy tych wartościach. Teraz już usg. Gratuluje
 
reklama
Dziewczyny Wasza wiedza jest ogromna i mam takie pytanie ciut z innej beczki. Moja koleżanka ostatnia miesiączke miała 30.05. Testy ciazowe wyszly, teraz 31.07 miala usg, wg naszych wyliczeń to okolo 9 tydzień. Na usg widac pecherzyk ciążowy z zarodkiem odpowiadający na 4-6 tydzien. Lekarz nic nie powiedzial, zeby przyjsc za 10 dni bo owulacja mogła przyjść później itp. Czy możliwe jest, zeby bylo takie opoznienie, czy ta ciąża rozwija się prawidlowo? Spotkalyscie sie moze kiedys z podobną sytuacja?

9 tydzień to chybaaaa nie. Ok 11 dnia cyklu zaczyna się owulacja i może trwać do 16-17 dnia cyklu. Niech jej się coś przesuneło i zaskoczyła w ostatni możliwy dzień to przyjmując, że było to ok 18,19dc to może być ten 6 tydzień.
No chyba, że coś źle liczę.
Nic nie zrobi, musi czekać do następnej wizyty.
 
9 tydzień to chybaaaa nie. Ok 11 dnia cyklu zaczyna się owulacja i może trwać do 16-17 dnia cyklu. Niech jej się coś przesuneło i zaskoczyła w ostatni możliwy dzień to przyjmując, że było to ok 18,19dc to może być ten 6 tydzień.
No chyba, że coś źle liczę.
Nic nie zrobi, musi czekać do następnej wizyty.
W kalkulatorze mi wychodzi 9 tydzien i 3 dzien na dzis. Czyli jednak moze tak byc, ze te 3 tygodnie gdzies sie poprzesuwaly. Musi czekac, niestety czekanie najgorsze...
 
Dziewczyny Wasza wiedza jest ogromna i mam takie pytanie ciut z innej beczki. Moja koleżanka ostatnia miesiączke miała 30.05. Testy ciazowe wyszly, teraz 31.07 miala usg, wg naszych wyliczeń to okolo 9 tydzień. Na usg widac pecherzyk ciążowy z zarodkiem odpowiadający na 4-6 tydzien. Lekarz nic nie powiedzial, zeby przyjsc za 10 dni bo owulacja mogła przyjść później itp. Czy możliwe jest, zeby bylo takie opoznienie, czy ta ciąża rozwija się prawidlowo? Spotkalyscie sie moze kiedys z podobną sytuacja?
Ja miałam teraz w tym cyklu owulacje przesunięta o tydzien a u mnie to zawsze jest cykl 28dni i pierwszy raz sie zdażyło cos takiego wiec wszystko jest mozliwe. Ale w moim kalkulatorze tego dnia była w 8tc6d wiec nawet jesli owulacja miałby sie przesunąć o tydzien to i tak powinno pokazywać conajmniej 7tc, poza tym to dziwne ze powiedział lekarz 4-6tc bo oni na podstawie usg potrafią określić co do dnia ja na moim miałam napisane ze zarodek odpowiada 6tc4d i wtedy dr juz mi powiedział ze jest za mały i ze cos jest nie tak. Po tygodniu na kolejnym usg juz było wiadomo ze niunia usnęła.
 
Ja miałam teraz w tym cyklu owulacje przesunięta o tydzien a u mnie to zawsze jest cykl 28dni i pierwszy raz sie zdażyło cos takiego wiec wszystko jest mozliwe. Ale w moim kalkulatorze tego dnia była w 8tc6d wiec nawet jesli owulacja miałby sie przesunąć o tydzien to i tak powinno pokazywać conajmniej 7tc, poza tym to dziwne ze powiedział lekarz 4-6tc bo oni na podstawie usg potrafią określić co do dnia ja na moim miałam napisane ze zarodek odpowiada 6tc4d i wtedy dr juz mi powiedział ze jest za mały i ze cos jest nie tak. Po tygodniu na kolejnym usg juz było wiadomo ze niunia usnęła.
Bardzo mi przykro :( ona byla panstwowo na usg wiec lekarz mógł sie nie przyłożyć. Wymierzyl tylko, ze zarodek ma 3 mm więc dla mnie troszkę za maly. Powiedzial, ze może na początku wolniej sie rozwija a za tydzień moze byc juz dobrze. Kazalam jej isc do prywatnego lekarza na usg i mieć jasną sytuacje. Choć dla mnie to troszke podejrzane to wspieram ja jak tylko mogę!
 
Część. Pewnie pomyślicie, ze jestem stuknięta, ale muszę kogoś poprosić o racjonalne myślenie. Padło na Was zrobiłam betę 4 razy - 3 dni pod rząd, 7dpt - 46, 8 dpt -89, 9 dpt - 156, czyli podwojenie codzienne, a w 11 dpt - 305, czyli teraz podwojenie dopiero po dwóch dniach. Normalnie bym się cieszyła z wyniku, a teraz schizuje, ze przyrost zwolnił :(
Moim zdaniem dobry przyrost.
 
A jak u Ciebie ? Jak sytuacja?
Ja tez mam PAI i mi kazano brac polocard,750. O heparynie mowili,ze jak zajde w ciaze to wtedy się włącza.
U mnie sprawy mają się tak, że dzis jestem 3 dzien na stymulacji, w pon mamy pierwsza wizytę monitorującą ;) no i w związku z tym od srody mam wstrzymany polocard do zabiegu, aby zapobiec niechcianemu krwotokowi. Robilam dzis wyniki z krwi na wizyte z aneatyzjologiem. Wszystko w normie. A jak u Ciebie??
 
reklama
Do góry