reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

anulka36
bezwzględnie skontaktuj się z lekarzem prowadzącym. Ja też dostałam takiego plamienia, lekarz nakazał mi chociać 3 dni lezeć i nie wstawać, luteine dopochwową zamienić na doustną i brać no-spe 5 razy dziennie
 
reklama
Hej dziewczyny :)jestem tu z Wami od wczoraj Ogarnia mnie lekki stres , to moje pierwsze podejście do in vitro , jestem na końcówce stymulacji . W pon mam punkcję , jak wszytsko bedzie dobrze to czwartek transfer

Witamy!!!
Napisz coś więcej o sobie, jaki powód podejścia do in vitro, od kiedy się leczycie :)

Trzymamy kciuki za piękne jajeczka ✊✊✊✊I witamy na pokładzie :-*
 
Witamy!!!
Napisz coś więcej o sobie, jaki powód podejścia do in vitro, od kiedy się leczycie :)

Trzymamy kciuki za piękne jajeczka ✊✊✊✊I witamy na pokładzie :-*
Mam zrosty na jajowodach po operacji .pierwsza nasza wizyta w klinice w kwietniu tego roku , od razu sie zdecydowaliśmy do in vitro . A o niedrożnych jajowodach to wiem juz od kilku lat ....wiec wiedziałam co mnie czeka
 
Mam zrosty na jajowodach po operacji .pierwsza nasza wizyta w klinice w kwietniu tego roku , od razu sie zdecydowaliśmy do in vitro . A o niedrożnych jajowodach to wiem juz od kilku lat ....wiec wiedziałam co mnie czeka
Podobnie jak u mnie, tylko ja jeszcze do tego się potem okazało mnóstwo innych przypadłości.
Jeśli u Ciebie tylko (i aż) te niedrożne jajowody to powinno pójść dobrze :) za co trzymam kciuki :-*
Gdybyś miała jakieś pytania wal śmiało! Duuuużo tu mądrych Kobitek :)
 
Hej dziewczyny :)jestem tu z Wami od wczoraj Ogarnia mnie lekki stres , to moje pierwsze podejście do in vitro , jestem na końcówce stymulacji . W pon mam punkcję , jak wszytsko bedzie dobrze to czwartek transfer
Witaj. Dokładnie rok temu na początku sierpnia również dołączyłam do tego forum. Teraz już córeczka śpi obok mnie. Trzymam kciuki. Powodzenia.
A i ja też niedrożne jajowody.
 
Dziewczyny zauważyłam delikatne plamienie,raczej brudzenie,z brązową luteiną,czy któraś z was miała tak w ciąży?czy to groźne?rano bardzo bolał mnie brzuch,ale na szczęście przeszlo,po nospie,wizyte mam dopiero w środę.
u mnie też się zaczynało z delikatnym brudzeniem pozniej niestety się rozkręciło z winy krwiaka ... Jeśli są jakieś plamienia zaleca się zamienić luteinę dopochwową (przy plamieniu gorzej się wchłania) na ta pod język ... najlepiej żeby lekarz Cię zbadał bo czasami kobiety zwyczajnie tak mają nie wiadomo dlaczego ale przy plamieniach najważniejsze jest leżenie każdy lekarz tu w szpitalu mi to powtarza
 
reklama
u mnie też się zaczynało z delikatnym brudzeniem pozniej niestety się rozkręciło z winy krwiaka ... Jeśli są jakieś plamienia zaleca się zamienić luteinę dopochwową (przy plamieniu gorzej się wchłania) na ta pod język ... najlepiej żeby lekarz Cię zbadał bo czasami kobiety zwyczajnie tak mają nie wiadomo dlaczego ale przy plamieniach najważniejsze jest leżenie każdy lekarz tu w szpitalu mi to powtarza
Wizytę mam dopiero w środę,niemam innej teraz możliwości na zmianę luteiny ,więc chyba narazie muszę ją tak stosowac.A u ciebie jak to wszystko się skończyło?
 
Do góry