reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Po stresie związanym z chorobą taty coś się zmieniło. A to bbyło 2,5roku temu. Na stałe biorę tylko euthyrox ale to od 4 lat.

To moze przez duzy stres...
Potem trzeba sie postarac, zeby to wrocilo, moze jakies kolacje romantyczne w domku, wspolne gotowanie, jakies „atrakcje”?
Wiesz, zeby znowu byly takie chwile jak na poczatku... a jak nie dziala to moze seksuolog / psycholog? Szkoda zostawic taki temat ...
 
Ja musiałam mieć chwile odpoczynku od całego tematu. Ale już w miarę doszłam do siebie i 26.08 mam pierwsze szczepienie. Boje sie okrutnie, ale chyba nie mam wyboru. Zreszta lekarka mi powiedziała, ze nie zrobi mi kolejnego transferu bez nich.

Dziewczyny tule mocno tym, którym się nie udało. @Oleczka27 przykro mi bardzo
@jagodaaga trzymaj się jakoś kochana. Brak słów, ze tak się podziało..


Gratuluje wszystkim, którym jednak los sprzyja.

@Justyska13 @Dzoannna trzymam mocno✊✊✊ za przeloty kropeczkow. Taka kumulacja musi przynieść Wam szczescie.
 
Podobno zeby euthyrox zadzialal to ponad tydzien trzeba brac wieksza dawke. Wiec jest szansa ze to Twoje 1.89 to po prostu tak jak Ci pisalam wahania TSH.

Ja tak dla odmiany ostatnio mialam 1.6, a dzisiaj 0.6... [emoji55] pewnie jednak codziennie 75 euthyroxu to dla mnie za duzo...
@Kurcia ja też miałam niskie TSH ale liczy się także Ft4 i FT 3. Ja nawet musiałam brać więcej letroxu pomimo niskiego TSH.
 
reklama
Ja musiałam mieć chwile odpoczynku od całego tematu. Ale już w miarę doszłam do siebie i 26.08 mam pierwsze szczepienie. Boje sie okrutnie, ale chyba nie mam wyboru. Zreszta lekarka mi powiedziała, ze nie zrobi mi kolejnego transferu bez nich.

Dziewczyny tule mocno tym, którym się nie udało. @Oleczka27 przykro mi bardzo
@jagodaaga trzymaj się jakoś kochana. Brak słów, ze tak się podziało..


Gratuluje wszystkim, którym jednak los sprzyja.

@Justyska13 @Dzoannna trzymam mocno✊✊✊ za przeloty kropeczkow. Taka kumulacja musi przynieść Wam szczescie.
kochana świetnie, cieszę się że działacie. Musisz podejść do szczepien, szkoda zarodków by sobie "próbować" czy sie uda czy nie, owszem szczepienia nie daja gwarancji ale może to one pomogą i twój organizm na stałe zaimplantuje maleństwo, a nie na chwilkę. Kochana trzymam za ciebie kciuki.
 
Do góry