reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kompletnie się nimi nie przejmuj uwierz też takie miałam plus ból okresowy w szpitalu zapewniali że brązowe to normalka
Moja kolezanka w 7 dniu po transferze dostala okres tak silny ze dwie podpaski nie starczaly poszla do lekarza I sie okazalo ze wszystko wporzadku lekarz zalecil nospe dzis ma sliczna dwulatke
 
Jesteśmy po wizycie, niestety zdjęcia nie dostałam i czuje się niedopieszczona. Nie mam na co patrzeć, ale najważniejsze, że wszystko jest ok. Chłopak potwierdzony [emoji4] ponoć duży okaz by się mylić. Serduszko pika na 158 i mierzymy 8,8 cm. [emoji846] Maluszek miał czkawkę podczas badania.
 
Jesteśmy po wizycie, niestety zdjęcia nie dostałam i czuje się niedopieszczona. Nie mam na co patrzeć, ale najważniejsze, że wszystko jest ok. Chłopak potwierdzony [emoji4] ponoć duży okaz by się mylić. Serduszko pika na 158 i mierzymy 8,8 cm. [emoji846] Maluszek miał czkawkę podczas badania.
Super cieszymy sie Ale bym chciala zobaczyc juz swojego maluszka a tutaj musze czekac do 12 czerwca.To moja kruszyna pewnie tez juz ma kolo 8 centymetrow☺ A jak Vinszka u Ciebie z wymiotami minely juz?Ja niestesty z rana nadal dzisiaj sie kiepsko czulam w ogole upaly.....
 
reklama
Do góry