reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny! Widze ze sporo tu nowych walczacych, super! Ja wracam do gry. Ostatni transfer w pazdzierniku zeszlego roku, niestety ciaza biochemiczna. Teraz jestem po immunosupresji i powiem wam ze mam wielkie nadzieje ze to w koncu moj czas! Co sie zmienilo w tym podejsciu a no bedzie heparyna w wiekszej dawce bo mam mutacje pai. Biore tez femibion i kwas foliowy bo mam tez mthfr. To zalecenie doc pasnika. Ale powiem wam ze moj gin krecil glowa na ten femibion... Tam nie ma kwasu metylowanego? Jutro ide sprawdaic jak rosnie moje endo. Mam nadzieje ze transfer bedzie w przyszly pt. Byloby super! Mam zarodki 5 i 6 dniowe.. Hmmm czy te 6 dniowe sa jakies gorsze od tych 5? Wczesniej mialam same 5 dniowe podawane...pierszy raz mam tez 6. Czy ktoras jest na tym samym etapie co ja i bedziemy razem transferowac? Pozdrawiam was serdecznie!!
Hey, powodzenia w nowych staraniach. A jakie stadium osiagnal Twoj zarodek w 6tej dobie tzn jakiej jest klasy? Wolniej rozwijajace sie zarodki nie sa gorsze co do zasady. moze statystycznie jest z nich troche mniej ciaz ale nadal jest to zarodek wiec potencjalne dziecko :D
 
Dzięki. :) a tobie po tych wlewach się udało?
Bylam w ciąży pozamacicznej, ale pierwszy raz w zyciu i po 7 latach staran zobaczylam pozytywny test ciążowy...
Ja mam najgorszy genotyp kir AA.
Na szczescie partner hla-c z grupy c1.
20190603_210220.jpeg
 
Jesteśmy po wizycie, niestety zdjęcia nie dostałam i czuje się niedopieszczona. Nie mam na co patrzeć, ale najważniejsze, że wszystko jest ok. Chłopak potwierdzony [emoji4] ponoć duży okaz by się mylić. Serduszko pika na 158 i mierzymy 8,8 cm. [emoji846] Maluszek miał czkawkę podczas badania.
Cudownie❤️ To już prawdziwy kawał chłopa :-D Oby zdrowo rósł dalej:yes: A to widzieliście, jak podskakiwał od czkawki?;)
@anielka0612 jak tam kochana Twoje zarodeczki?
Niestety nic nie wiem. Moja klinika ma dziwna politykę i tak naprawdę to dowiem się dopiero po zakończeniu hodowli - albo jutro albo w środę. Masakra jakaś. Pisałam do lekarki, ale niestety nie dała żadnej odpowiedzi.

Jeszcze dopadło mnie jakieś wstrętne przeziębienie. Upał i piekne słoneczko, a ja ledwo snuje się po mieszkaniu. Meczy mnie kaszel, ból mięśni i mam gorączkę.
Teraz myśle, ze jednak dobrze, ze się ten transfer nie odbył, bo takie chorobsko na pewno by nie pomogło. Ale właśnie sobie zrobiłam czosnkowe malibu i mam nadzieje, ze mnie postawi na nogi:)
 
reklama
Cudownie[emoji3590] To już prawdziwy kawał chłopa :-D Oby zdrowo rósł dalej:yes: A to widzieliście, jak podskakiwał od czkawki?;)

Niestety nic nie wiem. Moja klinika ma dziwna politykę i tak naprawdę to dowiem się dopiero po zakończeniu hodowli - albo jutro albo w środę. Masakra jakaś. Pisałam do lekarki, ale niestety nie dała żadnej odpowiedzi.

Jeszcze dopadło mnie jakieś wstrętne przeziębienie. Upał i piekne słoneczko, a ja ledwo snuje się po mieszkaniu. Meczy mnie kaszel, ból mięśni i mam gorączkę.
Teraz myśle, ze jednak dobrze, ze się ten transfer nie odbył, bo takie chorobsko na pewno by nie pomogło. Ale właśnie sobie zrobiłam czosnkowe malibu i mam nadzieje, ze mnie postawi na nogi:)
To czekamy razem z Tobą
[emoji110][emoji110][emoji110]Oby zarodeczki caly czas w komplecie dotarły do blastek.

Co sie odwlecze to nie uciecze... moze kolejny cykl bedzie Twój...
Kuruj sie kochana i szykuj ciało dla małego lokatora[emoji6]
 
Do góry