reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kobietki w poniedziałek miałam transfer. We wtorek mąż był do 21 w pracy (musiał zostać bo coś się stało z jego kolegą, zawsze pracuje do 17) A córka tego dnia była taka maruda, cały czas rączki i rączki mimo, że już biega (ma prawie 15 miesięcy). Dziś byłam w Biedronce na zakupach bo jutro mam urodziny więc spodziewam się gości, niby nic ciężkiego nie Było ale same wiecie..no nie uważałam na siebie w ciągu tych dni. :-( I tu moje pytanie- czy jest tu mamusia, która też nie odpoczywala po transferze i mimo to się udało?? Kaszlu mnie myśli, że przez to może się nie udać:-(
Pewnie że może się udać ☺️ nie stresuj się bo stres Ci teraz nie potrzebny
 
Kobietki w poniedziałek miałam transfer. We wtorek mąż był do 21 w pracy (musiał zostać bo coś się stało z jego kolegą, zawsze pracuje do 17) A córka tego dnia była taka maruda, cały czas rączki i rączki mimo, że już biega (ma prawie 15 miesięcy). Dziś byłam w Biedronce na zakupach bo jutro mam urodziny więc spodziewam się gości, niby nic ciężkiego nie Było ale same wiecie..no nie uważałam na siebie w ciągu tych dni. :-( I tu moje pytanie- czy jest tu mamusia, która też nie odpoczywala po transferze i mimo to się udało?? Kaszlu mnie myśli, że przez to może się nie udać:-(
Dwa razy po transferach leżałam i się oszczędzałam. Nic z nich nie wyszło. 3 razy podchodziłam w miarę normalnie z jednego transferu mam synka z drugiego była cb a teraz po ostatnim beta ładnie przyrasta :)
Będzie dobrze, jak ma być to będzie. Jak tyle się dzieje to mniej czasu na myślenie i wsłuchiwanie się w każdy objaw, który może znaczyć wszystko i nic ;)
Kiedy robisz bete?
 
Histeroskopie mialam tamto nie. Czyli mialas juz 2 tranafery i drugi udany ale na chwile tak??
W zasadzie 3 transfery, 2 w pierwszym cyklu, 1 w drugim ten udany na chwilę. Ja przy dobrych wynikach i lekach, ktore biorą osoby z forum - przy takich samych dawkach, mam bardzo malo komorek, za kazdym razem tylko 7 i tylko 3 dobre.
 
Dwa razy po transferach leżałam i się oszczędzałam. Nic z nich nie wyszło. 3 razy podchodziłam w miarę normalnie z jednego transferu mam synka z drugiego była cb a teraz po ostatnim beta ładnie przyrasta :)
Będzie dobrze, jak ma być to będzie. Jak tyle się dzieje to mniej czasu na myślenie i wsłuchiwanie się w każdy objaw, który może znaczyć wszystko i nic ;)
Kiedy robisz bete?
29 maja :-) 9dpt
 
reklama
Do góry