reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zaczelo sie po 3-4 godzinach. Największa "fala" byla gdzies po 6-8. No i potem juz duuuze duze krwawienie. Ale uspokajalo sie z dnia na dzien. Pierwszego dnia tylko podklady porodowe mnie ratowaly. A i tak niestety jak chlusnelo to przemakaly. Kochana wiem co czujesz. Wiem dokladnie. Bylam tam. I wiem ze to co teraz napisze nie ukoi Twego bolu i nie pomoze w rozpaczy. Ale kiedy mi dziewczyny to pisaly jak bylam na Twoim miejscu to mialam ochote je wystrzelac.
Ale to dopiero drugi transfer.
Jezeli macie przebadane podstawy, do tego trombofilie i krzepliwosci i jak sama mowisz immunologie i histero to mozna na razie zakladac ze to kwestia zarodka. Tylko 1/3 jest poprawna pod wzgledem genetycznym niestety.
Masz komfort psychiczny w postaci mrozakow. To duzo duzo daje.
Nie mamy mrozaczkow... Mamy dziure w budzecie i z tyl glowy skad na to znowu wziasc kase... Zeby to bylo Nam ulatwione wszystkim starajacym sie to duzo a tak to czlowiek jeszcze zachodzi w glowe ze od poczatku trzeba zaczac... Martwi mnie to ze to byly dwa mrozaczki i ze ani jeden nie dal rade i siedzi mi w glowie o co chodzi co jeszcze przebadac. Tobie pamietam ze ruszyla sie beta?? Czy pomylilam wiem ze mialas ich kilka ale ja mam slaba pamiec wstyd...
 
reklama
Witajcie, w piątek mam crio ale z powodu późnej owulacji będzie to 23 dc macie może jakieś doświadczenia czy to nie zaniza moich szans? Cykle zwykle miałam 28 ten tylko się tak wydłużyl że owulacja 19 dc byla :(
 
A jak to się objawia? Mowili ze jakniki bede czuc bo leki jeszcze krążą w organizmie.
Ja miałam wysoki estradiol bo ponad 8000 i musiałam dużo pić, żeby nie dostać hiperki. Nie wiem czym się objawia bo jej nie dostałam ;)
Teraz i tak pewnie czujesz wszystko na dole. To normalne, widziałaś jaką długą igłą to pobierają ? Ma chyba z 30 cm, nie ma się co dziwić, że wszystko boli. Ale jak pijesz dużo to wypłukujesz resztki leków ;)
 
Kobietki w poniedziałek miałam transfer. We wtorek mąż był do 21 w pracy (musiał zostać bo coś się stało z jego kolegą, zawsze pracuje do 17) A córka tego dnia była taka maruda, cały czas rączki i rączki mimo, że już biega (ma prawie 15 miesięcy). Dziś byłam w Biedronce na zakupach bo jutro mam urodziny więc spodziewam się gości, niby nic ciężkiego nie Było ale same wiecie..no nie uważałam na siebie w ciągu tych dni. :-( I tu moje pytanie- czy jest tu mamusia, która też nie odpoczywala po transferze i mimo to się udało?? Kaszlu mnie myśli, że przez to może się nie udać:-(
Ja po transferze chodzilam.do pracy 12 godzin na nogach dzwiganie zgrzewek wody pudla z kanapkami I sie udaloNie ma na to reguly tak.mi sie wydaje.
 
To samo mam i co bierzesz zeby to zmniejszyc???
Biore folian u modulator homocysteiny z solgara ;) po około miesiącu spadła z 9,6 na 5,6.
Komórki obniżam metypred em. Za około 3 tygodnie lecę je zbadać ;)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 60
reklama
Nie mamy mrozaczkow... Mamy dziure w budzecie i z tyl glowy skad na to znowu wziasc kase... Zeby to bylo Nam ulatwione wszystkim starajacym sie to duzo a tak to czlowiek jeszcze zachodzi w glowe ze od poczatku trzeba zaczac... Martwi mnie to ze to byly dwa mrozaczki i ze ani jeden nie dal rade i siedzi mi w glowie o co chodzi co jeszcze przebadac. Tobie pamietam ze ruszyla sie beta?? Czy pomylilam wiem ze mialas ich kilka ale ja mam slaba pamiec wstyd...
Aaah kochana to przepraszam cos pomylilam :( no kiedy nie ma mrozakow to boli 2 razy bardziej.
Przykro mi... :(
Ja mialam na razie 5 transferow. Przy czwartym beta zaskoczyla ale bylo puste jajo.
 
Do góry