reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przepraszam że tak późno, ale urodziłam wczoraj o 22:17,Julka ma 3200 g ,mierzy całe 52 cm ,poród straszny (głównie jeżeli chodzi o skurcze ,miałam podane znieczulenie zzo, za to położna z którą urodziłam-Nie była opłacona ,dusza nie człowiek ,myślę że gdyby nie ona to było by gorzej ,ale ... Jak położyli mi na brzuch to małe cudo wszystko odeszło w niepamięć .
Teraz uczymy się siebie.
Kochane życzę każdej z was takiego szczęścia i za każdą trzymam kciuki.
Buziaki
 
Przepraszam że tak późno, ale urodziłam wczoraj o 22:17,Julka ma 3200 g ,mierzy całe 52 cm ,poród straszny (głównie jeżeli chodzi o skurcze ,miałam podane znieczulenie zzo, za to położna z którą urodziłam-Nie była opłacona ,dusza nie człowiek ,myślę że gdyby nie ona to było by gorzej ,ale ... Jak położyli mi na brzuch to małe cudo wszystko odeszło w niepamięć .
Teraz uczymy się siebie.
Kochane życzę każdej z was takiego szczęścia i za każdą trzymam kciuki.
Buziaki

Gratulacje z całego serca aż mi łzy stanęły w oczach ale coś ostatnio duzo płacze ...
Cieszcie się sobą i zdrówka dla Was!!![emoji8][emoji173]️
 
Przepraszam że tak późno, ale urodziłam wczoraj o 22:17,Julka ma 3200 g ,mierzy całe 52 cm ,poród straszny (głównie jeżeli chodzi o skurcze ,miałam podane znieczulenie zzo, za to położna z którą urodziłam-Nie była opłacona ,dusza nie człowiek ,myślę że gdyby nie ona to było by gorzej ,ale ... Jak położyli mi na brzuch to małe cudo wszystko odeszło w niepamięć .
Teraz uczymy się siebie.
Kochane życzę każdej z was takiego szczęścia i za każdą trzymam kciuki.
Buziaki

Gratulacje Kochana!!! ❤️❤️❤️
Julcia niech pięknie rośnie i będzie oczkiem w głowie rodziców a ty szybko wracaj do sił! Pięknych chwil razem :*
Też tak miałam, że jak tylko małą położyli mi na brzuchu to od razu zapomniałam o bólu. I do dzisiaj pamiętam tylko jakie miałam myśli w trakcie skurczy ale samego bólu nie pamiętam ;) Dla naszych cudów zniesiemy wszystko!
 
Przepraszam że tak późno, ale urodziłam wczoraj o 22:17,Julka ma 3200 g ,mierzy całe 52 cm ,poród straszny (głównie jeżeli chodzi o skurcze ,miałam podane znieczulenie zzo, za to położna z którą urodziłam-Nie była opłacona ,dusza nie człowiek ,myślę że gdyby nie ona to było by gorzej ,ale ... Jak położyli mi na brzuch to małe cudo wszystko odeszło w niepamięć .
Teraz uczymy się siebie.
Kochane życzę każdej z was takiego szczęścia i za każdą trzymam kciuki.
Buziaki
Gratulacje :-*
 
reklama
Do góry