reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny mam pytanie. Czy badania prenatalne zleca ginekolog? Jeśli tak to w którym tygodniu ciąży.
Ja dzisiaj czuje się tragicznie od rana mi niedobrze i ból pleców mnie męczy :-( :(
 
reklama
Czy któraś z Was miała może udrażniane jajowody u dr Pyry w Lublinie ?
Mam kilka pytań.
Pozdrawiam
 
Mi lekarz w ogóle nic nie mówił o nospie poleciła mi to znajoma która brała przy swoim szczęśliwym tramsferze a ona usłyszała poradę o nospie od swojej znajomej której też sie udało. Mój lekarz nie chce się wypowiadać na temat niczego co nie ma potwierdzonego działania jeśli chodzi o powodzenie transferu. Ale ja i tak stosuje te wszystkie rady typu nie pije herbaty ani kawy, dużo białka, nospa tuż przed i kilka dpt, kosmetyki bezzapachowe, 2.5l wody dziennie i takie tam. Muszę byś pewna że że swojej strony dałam z siebie wszystko.
A ile dziennie tabletek bierzesz?
 
A ile dziennie tabletek bierzesz?
Nospy? Przez pierwsze 3 dpt brałam 3 razy dziennie jedną tabletkę ten zwykłej nie forte potem 4 i 5 dzień 2 a teraz już w ogóle nie biorę. Zobaczymy. Strasznie się boję, test dopiero w piątek, to nasze 3 podejście i już naprawdę nie wiem czy zniosę koleje niepowodzenie jak coś :(
 
reklama
Do góry