reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny. Jak pominelam dawkę sterydu 8mg wczoraj to może to mieć wpływ na rozwój ? Dawka nie jest jakaś ogromną ale się martwię. 6 tydzień. Jeszcze nie było widać serduszka.

@dżoasia @Kurcia @Dgd orientujecie się może dziewczyny?
 
Ostatnia edycja:
Dobra dziewczyny, wybaczcie za moją ciszę. Po wizycie musiałam odreagować na zakupach itp. To tak wszystko jest ok, kariotypy mają dojść, od dziś zaczynam stymulację. Dostałam MENSINORM dawkę 75+150 na 10 dni, położna mówiła mi bym użyła tylko jednej wody do rozmieszania tych dawek. Wszystkie badania są ok, czekamy tylko na kariotypy. Kolejna wizyta w sobotę o 9 na monitoring pęcherzyków, mam zrobić w labie progesteron i estradiol? Aaa byłam w szoku ceną za leki niecałe 130 zł. Ale i tak już mnie brzuch boli jak pomyśle o tym ze mam sobie to wstrzyknąć. Dziewczyny o jakiej godzinie najlepiej? Lekarz mówił że bez różnicy byleby codziennie o stałej porze.

Przy podpisywaniu umowy pytał ile komórek zapładniamy powiedział ze jest to pierwsza stymulacja i że jak na razie 6. zapytał ile chcemy podać zarodków to powiedziałm że nie mogę mu teraz tego powiedzieć po nie wiem ile będziemy ostatecznie ich mieli. Więc decyzja będzie podejmowana przed transferem.
chyba wszystko
 
Tak ale zawsze crio bo przy stymulacji było zagrożenie hiperstymulacją więc musieliśmy odczekać miesiąc, ogólnie to lekarz w szoku lekkim, że nie wyszło do tej pory bo zarodki wysokiej jakości. A beta zawsze chyba 0,13 czy 0,10 jakoś tak więc nic nie ruszyła. Ale czy to miałoby jakiekolwiek znaczenie?
Az tak to sie nie znam na tym ja mialam tylko jeden swiezy transfer z 3 dniowymi zarodkami ale u nas problem z nasieniem i w sumie u mnie wyszla IO i lecze sie na prolaktyne ale w normie leki sa i jest dobrze. Ja teraz bede chciala podejsc do crio.
 
@dżoasia Ty nasze guru [emoji173]️@sssurykatka @Dgd i inne mądrzejsze głowy ode mnie [emoji6]
Chciałam się zapytać i poradzić...
Miałam monitorowanie cyklu teraz
Dwa dni temu były pecherzyki z jednym dominującym
Oczywiście z mężem szaleliśmy wotum czasie i dziś byłam na usg
Okazało się ze pęcherzyk pękł i jest on poowulacyjny
Jeśli się jakiś silny plemniczek trafi i komórka będzie gotowa to może zdarzy się cud [emoji7]
Ale mam pytanie odnośnie progesteronu
Chce go na własna reke zacząć brać od piątku bo wypadną dwa dni po owulacji żeby w razie czego zwiększyć szanse i pomoc zarodkowi
W niedziele zmierzę jego poziom
Czy myslisz ze to dobry pomysł ?
Mój lekarz narazie nie odbiera telefonu
 
Ostatnia edycja:
Dobra dziewczyny, wybaczcie za moją ciszę. Po wizycie musiałam odreagować na zakupach itp. To tak wszystko jest ok, kariotypy mają dojść, od dziś zaczynam stymulację. Dostałam MENSINORM dawkę 75+150 na 10 dni, położna mówiła mi bym użyła tylko jednej wody do rozmieszania tych dawek. Wszystkie badania są ok, czekamy tylko na kariotypy. Kolejna wizyta w sobotę o 9 na monitoring pęcherzyków, mam zrobić w labie progesteron i estradiol? Aaa byłam w szoku ceną za leki niecałe 130 zł. Ale i tak już mnie brzuch boli jak pomyśle o tym ze mam sobie to wstrzyknąć. Dziewczyny o jakiej godzinie najlepiej? Lekarz mówił że bez różnicy byleby codziennie o stałej porze.

Przy podpisywaniu umowy pytał ile komórek zapładniamy powiedział ze jest to pierwsza stymulacja i że jak na razie 6. zapytał ile chcemy podać zarodków to powiedziałm że nie mogę mu teraz tego powiedzieć po nie wiem ile będziemy ostatecznie ich mieli. Więc decyzja będzie podejmowana przed transferem.
chyba wszystko
Leki z refundacja czy bez? Bardzo tanio :)
 
reklama
Beta z 6.05: 1890 a z dzisiaj 2583, także myślę że jednak tym razem się nie udało, powtórzę jeszcze w piątek w sobotę mam USG.
 
Do góry