reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ruszala sie leki progesteron dwa razy dziennie I lutinus po jednej dwa razy dziennie [emoji5] Progesteron jescze 7 dni I odstawiamy bo lekar mowi ze dopiero bym wymiotowala po takich dawkach
Ehh może dlatego tak wymiotuje z rana? Kurcze... a do wizyty tak daleko. Ta majówka jest mi nie na rękę teraz [emoji15] przez to z umówieniem problem miałam.

Cieszę się Twoim szczęściem [emoji8] mam nadzieję, że moje szczęście też ma się dobrze.
 
reklama
Ehh może dlatego tak wymiotuje z rana? Kurcze... a do wizyty tak daleko. Ta majówka jest mi nie na rękę teraz [emoji15] przez to z umówieniem problem miałam.

Cieszę się Twoim szczęściem [emoji8] mam nadzieję, że moje szczęście też ma się dobrze.
Mozliwe ja zazywam tylko lutinus 1 rano 1 popoludniu I progesteron.basic przez 7 dni 1 rano 1 wieczor a pozniej lutinus rano wieczor I progesteron 1 w nocy☺
 
Ale się zestresowałam czytając ostatnie wpisy... No i nie tylko tym. Mi dziś rozpoczął się 10 tc (9 tc + 1 dzień) i wyskoczyła mi opryszczka na ustach. Przeczytałam, że jest niebezpieczna przy pierwszym zakażeniu. Ja chyba już miałam. Chyba. Nawet jutro nie mogę nigdzie tego skonsultować :( Stresuję się czy wszystko jest ok. Nie mam żadnych objawów ciàżowych i teraz martwi mnie to.
 
Ale się zestresowałam czytając ostatnie wpisy... No i nie tylko tym. Mi dziś rozpoczął się 10 tc (9 tc + 1 dzień) i wyskoczyła mi opryszczka na ustach. Przeczytałam, że jest niebezpieczna przy pierwszym zakażeniu. Ja chyba już miałam. Chyba. Nawet jutro nie mogę nigdzie tego skonsultować :( Stresuję się czy wszystko jest ok. Nie mam żadnych objawów ciàżowych i teraz martwi mnie to.

Spokojnie [emoji8]
Kazda kobieta inaczej przechodzi stan błogosławiony
Zależy to przecież od wielu czynników jak i od hormonów w Twoim organizmie
Nie stresuj się tylko wypoczywaj i wykorzystaj czas wolny na spacery [emoji8]
 
Tak się przypuszcza, że od bety zalezy, ale nie ma badań potwierdzających ten stan rzeczy. Niektóre kobiety mają nudności i wymioty do konca ciaży, a przecież beta po 10 tyg zaczyna spadać ;)

No nie do konca, jest potwierdzone medycznie ze Beta hcg od pewnej wysokosci drazni osrodek w mozgu odpowiedzialny za wymioty.Zaleznie od tego jak bardzo jest wyczulony, tak jak piszesz , czasami kobiety wymiotuja dluzej niz do 10-12 tyg. Nie wszystkie maja taki sam poziom Bety, wartosci graniczne sa bardzo duze.Nie zycze nikomu, nudnosci wystarcza[emoji6].
 
Ja chyba mam dziś gorszy dzień
Po nieudanym ivf dostałam @
Skończyła się 3 dni temu a mnie cały czas boli podbrzusze i czasem kłują jajniki
Biore DHEA bo lekarz kazał do niego wrócić by przygotować się do kolejnej stymulacji
Martwi mnie ten ból podbrzusza
Czy może to być wpływ lekow ?
 
reklama
Kochane a u Was lekarze zalecali test PAPPA i wolne hcg?Przed badaniem genetycznym?Jaki koszt jest takiego badania?
Na badanie prenatalne składa się badanie z krwi białka pappa otaz wolnej hcg oraz usg genetyczne. To jest tzw test podwójny. Obecnie jest zalecany przez PTG u wszystkich kobiet, ale zalecany, tzn ze nie jest u wszystkich refundowany. Wykrywa ryzyko trzech chorob: zespolu Downa, Edwardsa i Patau. Koszt całości testu podwójnego w moim mieście to ok 450 zł. Jak chcesz wiecej info to na stronie mamaginekolog znajdziesz dokładny opis co i jak.
 
Do góry