reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Blondasku w sumie nie wiem... chyba nie powinno przeszkadzac, ja sie nie przejmowalam tym bo u nas 0 szans na naturalsa.


Bardzo mi przykro. Tak to wygladalo po usg, ale nadzieja umiera ostatnia... tez to przeszlam lo 2gim transferze. Trzymaj sie.

Zgadzam sie z przedmowca Kurcia :) Bierz furagine, wskazana przy piasku czy kamieniach. Usg trzeba zrobic.
Dziękuję biore caly czas tylko dzis juz 3x2 tabletki. Jak na razie nic mi nie dolega lekki bol po oddaniu moczu. Ale w czwartek pojde do rodzinnej powiem jak to wygladalo i poprosze o skierowanie na usg z doposkiem CITO bo przypomne jej ze to dla mnie wazne ze wzgledu na podejście do stymulacji.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie... od kilku dni czuje kluche w gardle
Kilka lat temu wykryto u mnie guza na tarczycy ale niegroźny ( monitorowalam cały czas)
Przed całym ivf , stymulacja i lekami miałam zrobione badania i było ok
Czy teraz po tych wszystkich lekach mogła się odezwać tarczyca ? Martwie się czy jeszcze to mi się przypałęta[emoji20]
 
Mam nadzieje, że i u mnie będzie to już normalny cykl i będzie można zrobić :) A jak to jest z naturalnymi staraniami jeżeli miało by być crio? Jedno drugiemu nie przeszkadza?

Nie zaszkodzi a zwiekszy szanse jesli tylko jest taka mozliwosci [emoji1303][emoji1303][emoji1303]
Działać! [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji3]
 
Dziewczyny mam pytanie... od kilku dni czuje kluche w gardle
Kilka lat temu wykryto u mnie guza na tarczycy ale niegroźny ( monitorowalam cały czas)
Przed całym ivf , stymulacja i lekami miałam zrobione badania i było ok
Czy teraz po tych wszystkich lekach mogła się odezwać tarczyca ? Martwie się czy jeszcze to mi się przypałęta[emoji20]

Ja mam kilka guzków, tez jestem po stymulacji - nie urosly raczej. Robilam usg i sa jak byly. Tsh mam w normie rowniez i te wszystkie ft i anty tpo etc. Takze jak one sa nieaktywne to tylko kontrolowac jesli sa do 0,5 cm.
 
Ja mam kilka guzków, tez jestem po stymulacji - nie urosly raczej. Robilam usg i sa jak byly. Tsh mam w normie rowniez i te wszystkie ft i anty tpo etc. Takze jak one sa nieaktywne to tylko kontrolowac jesli sa do 0,5 cm.

No wlasnie mój był większy juz kilka lat temu (koło 2 cm )bo go wyczułam jak kremowalam szyje ale dla swojego spokoju zrobię sobie 2 maja badania przy okazji sprawdzę poziom wit D3 , kwasu foliowego, żelaza ( bo ono mi ucieka)
 
No wlasnie mój był większy juz kilka lat temu (koło 2 cm )bo go wyczułam jak kremowalam szyje ale dla swojego spokoju zrobię sobie 2 maja badania przy okazji sprawdzę poziom wit D3 , kwasu foliowego, żelaza ( bo ono mi ucieka)

Generalnie mi lekarz powiedzial ze moga urosnac PO CIAZY i wtedy nalezy je ponownie sprawdzic jaki maja rozmiar.
Ale jesli czujesz ze cos jest nie tak to moze dla pewnosci umow sie na kontrole w miedzyczasie.
Niby o tym sie nie mowi, ale przyjmujemy tyle hormonow podczas stymulacji ze lepiej sie sprawdzic dwa
razy niz zastanawiac. Badz dobrej mysli kochana[emoji176]
 
Dziewczyny mam pytanie... od kilku dni czuje kluche w gardle
Kilka lat temu wykryto u mnie guza na tarczycy ale niegroźny ( monitorowalam cały czas)
Przed całym ivf , stymulacja i lekami miałam zrobione badania i było ok
Czy teraz po tych wszystkich lekach mogła się odezwać tarczyca ? Martwie się czy jeszcze to mi się przypałęta[emoji20]
Ja choruje tylko na niedoczynność, ktora przez kilka lat była unormowana, ale po stymulacji wszystko mi sie rozjechalo... Nie wiem jak to jest przy guzkach, ale zbadalabym to na Twoim miejscu!
 
reklama
Dziekuje @Dzoannna @s.ols3404 sprawdzę to bo jednak jak mnie coś niepokoi to wole wiedzieć niż później pluć sobie w brodę
Kiedyś podejrzewano Hashimoto ale nie potwierdziło się
Miałam tylko kontrolować poziomy hormonów i usg raz na rok
A wiem , jak kazda z nas ze dawki hormonów które bierzemy nie są bez znaczenia dla organizmu
 
Do góry