reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy ja musze miec mdlosci ? Bo czuje sie ok czy musze sie martwic?

Pini kochana[emoji173]️
nie musisz miec absolutnie NIC i mozesz miec WSZYSTKO! Ciaza to jest taki stan, w ktorym codziennie mozesz sie spodziewac czegos innego, najpiekniej sie ja przechodzi z usmiechem na ustach i kazdym kolejnym dniem .To ze nie masz mdlosci, nie wymiotujesz, nie masz zgagi, cycki z bolu nie odpadaja... nie znaczy ze jutro sie to nie zmieni. Jestesmy hormonalnie sterowane, jedna bardziej reaguje , inna mniej.To dlugie 9 miesiecy i radzilabym ci zachowac sily i nerwy na pozniej. 3 trymestr nie jest latwy , zbieraj sily na niego.A teraz , jesli wszystko inne jest ok to sie cieszyc nalezy ze masz tak nudno.
 
Pini kochana[emoji173]️
nie musisz miec absolutnie NIC i mozesz miec WSZYSTKO! Ciaza to jest taki stan, w ktorym codziennie mozesz sie spodziewac czegos innego, najpiekniej sie ja przechodzi z usmiechem na ustach i kazdym kolejnym dniem .To ze nie masz mdlosci, nie wymiotujesz, nie masz zgagi, cycki z bolu nie odpadaja... nie znaczy ze jutro sie to nie zmieni. Jestesmy hormonalnie sterowane, jedna bardziej reaguje , inna mniej.To dlugie 9 miesiecy i radzilabym ci zachowac sily i nerwy na pozniej. 3 trymestr nie jest latwy , zbieraj sily na niego.A teraz , jesli wszystko inne jest ok to sie cieszyc nalezy ze masz tak nudno.
Dziekuje kochana ja to sobie zawsze szukam problemow na sile
 
Dziekuje kochana ja to sobie zawsze szukam problemow na sile
Ja w pierwszej ciazy wymiotowalam do samego konca, mialam tak zjechane flaki, ze wieczorem juz zawsze z krwia! A w tej juz 16 tydz i ZERO pawika. Dwie ZUPEŁNIE INNE CIAZE! W pierwszej mialam WSZYSTKIE OBJAWY, w tej żadnych niemalze. Noooo moze troche zgaga mnie meczy...
 
reklama
Do góry