reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja oprocz krwotoku, ktory chyba nie zalezy od pozionu proga i rodzaju lekow mialam plamienia ale przez to ze lozysko tworzylo sie na szyjce. Potem jak sie podnioslo to przeszly. Ja bym zostala na tej luteinie, zawsze to lepiej 3 rodzaje proga niz 2, kazdy troche inaczej dziala i sie wchlania.

@Justyska13 mi przy tym paciorkowcu mowili, ze jak wychodzi liczny wzrost to trzeba by przeleczyc. Gynoxin przy tym jest raczej bez sensu ale chociaz tantuum rosa wez i probiotyk.
Nie wiem jaki poziom wyszedl, ale tantum rose i probiotyk kupie i zastosuje. A z paciorkowcem zobacze na wizycie co powie lekarz ale dobrze ze juz cos troche o nim wiem bo bede wiedziala jak rozmawiac z lekarzem.
 
Kochane macie jakieś sprawdzone sposoby na nudności i wymioty? Dzisiaj już od 4 mnie męczy, wymiotuję samą wodą sorki za takie obrazowanie sytuacji. 10 tc chyba osiągają apogeum moje dolegliwości.
 
Dzirwczyny czy poziom Dheas po suplementacji =412 jest dobry czy już za wysoki. 6 maja zaczynam nową procedurę o nie wirm czy jeszcze łykać do dhea czy wystarczy żeby nie przedobrzyć. Proszę o informację jak któraś z Was coś wie na temat dhea, dzięki
 
reklama
Wyniku nie widzialam ale jesli pani tak mowila ze bedzie ok to tez tak mysle. Ale zrobie tak jak mowicie, lepiej dmuchac na zimne. Jutro wszytko kupie i mam nadzieje ze bedzie dobrze. Ale sadze ze ta czystość pochwy mogla taka wyjsc bo to byl 12 dzień cyklu.

Nie no mi wyszla tylko ta jedna bakteria ktorabokazala sie paciorkowcem i ktora sie teraz nie leczy. Nie czuje jakos by jakis stan zapalny byl aczkolwiek dla pewnosci kupir laktovaginal cze to grugie co Asia i @sksk pisaly i mysle ze bedzie dobrze.tak teraz sobie przypominam ze w grudniu na bad okresowych w pracy wyszlo mi ze w moczu mam liczne bakterie ale bez objawow i w krwi mi tez wyszlo ze jakis stan zapalny jest ale z tego ze mi nic nie dolegalo to odpuscilam. Muslicie ze to ten paciorkowiec?
Raczej rzadko jest masywna infekcja, z reguły to nosicielstwo. Bakterie w moczu, bez objawów,.bez leukocytów to raczej zanieczyszczenie próbki przy pobieraniu, pojemnik do zwyklej analizy tez nje jest jalowy.
Kochane macie jakieś sprawdzone sposoby na nudności i wymioty? Dzisiaj już od 4 mnie męczy, wymiotuję samą wodą sorki za takie obrazowanie sytuacji. 10 tc chyba osiągają apogeum moje dolegliwości.
Mi pomagał imbir. Piłam wodę z imbirem, a jak już było bardzo źle to kroiłam.maly kawałek i dobie ciućkałam. Mi przeszlo w 13-14 tyg.
 
Do góry