reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie to było tak .Po drugiej becie i pięknym przyroscie zrobiłam w tym samym czasie progesteron.okazalo się że był bardzo niski jak nie u kobiety w ciąży. Na drugi dzień pojechałam do szpitala odrazu i pokazałam wynik ,pielęgniarka kazała brać prog. jak do tej pory i się nie martwić tym wynikiem.Wytlumaczyla mi wtedy że po to co biorę dopochwowo żeby dostarczać odpowiednią ilość.A plemienia były przeważnie ciemne brązowe raz czerwona krew.Bole jak na okres również się pojawiały dosyć mocne,wariowalam...martwiłam się.Cala ciąża była książkowa .Wiem ze latwo sie pisze ale postarajcie sobie wbić ze takie bole i plemienia sa czeste normalne i wtedy bedziecie moze troszke spokojniejsze co jest bardzo warzne.A tak naprawdę spokój ciąży miałam dopiero po tym jak potwierdziły się ruchy malucha potem czułam to codzień i było łatwo i
 
U mnie to było tak .Po drugiej becie i pięknym przyroscie zrobiłam w tym samym czasie progesteron.okazalo się że był bardzo niski jak nie u kobiety w ciąży. Na drugi dzień pojechałam do szpitala odrazu i pokazałam wynik ,pielęgniarka kazała brać prog. jak do tej pory i się nie martwić tym wynikiem.Wytlumaczyla mi wtedy że po to co biorę dopochwowo żeby dostarczać odpowiednią ilość.A plemienia były przeważnie ciemne brązowe raz czerwona krew.Bole jak na okres również się pojawiały dosyć mocne,wariowalam...martwiłam się.Cala ciąża była książkowa .Wiem ze latwo sie pisze ale postarajcie sobie wbić ze takie bole i plemienia sa czeste normalne i wtedy bedziecie moze troszke spokojniejsze co jest bardzo warzne.A tak naprawdę spokój ciąży miałam dopiero po tym jak potwierdziły się ruchy malucha potem czułam to codzień i było łatwo i przyjemnie.
Uspokoiłaś mnie
 
Kurciu wiem że się nie poddasz. Kiedyś się uda. Kiedy miałaś histeroskopie, może powinni ci tą endomendę uśpić. Trzeba próbować. Trzymaj się kochana.
 
reklama
Do góry