reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem
Wyniki wskoczyły
Niestety nie udało się
Nie mamy mrożaczkow
Czas przełknąć gorycz porażki [emoji27]Zobacz załącznik 963164
Bardzo mi przykro[emoji852]
Niestety wiele z nas musi troszke dłużej poczekać, ale bądź cierpliwa a kiedyś uśmiech dziecka wynagrodzi te porażki i cierpienie...
 
Wszystkim Wam i każdej z osobna dziękuję za to ze jesteście ![emoji173]️
Za dobre słowa, rzeczowe informacje, za radość i rozmowy na forum
Tym które się starają życzę dużo siły ( póki co sama w sobie muszę ja znaleźć) , tym które ujrzały pozytywne testy i bety życzę najwspanialszych kolejnych miesięcy [emoji110]
A Wam dziewczyny które niedługo rodzą by to było najwspanialsze spotkanie w życiu i miłość od pierwszego wejrzenia [emoji7]
Jeszcze raz dziekuje !!![emoji8][emoji8][emoji8]
Kochana na kazda z Nas przyjdzie kolej trzeba czekac i walczyc najwazniejsze sie nie poddawac Trzymaj sie i wracaj do gry
 
reklama
Do góry