reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy wpisac jiz w kalendarz?
Poproszę :) :)
Cześć kobietki. Jestem tu nowa. 30 marca miałam punkcje. A 1 kwietnia transfer 2 zarodków o oznaczeniu 4B i 4C..transfer był w drugiej dobie. Dzisiaj jest 9 dzień po transferze. Rano zrobiłam test wyszła jedna kreska i jestem załamana przed chwilą pojechałam zrobić bete. Czy jest Jakaś szansa że jednak mogę być w ciąży? Tak bardzo chce mi się płakać że wszystko poszło na marne
Spokojnie, do wynikow bety nie panikuj, czasami dziewczyny maja betw kolo 100 a testy dalej nie pokazuja 2 kresek, pewnie wieczorem będziesz miala wynik lrwi trzymam kciuki
 
Cześć kobietki. Jestem tu nowa. 30 marca miałam punkcje. A 1 kwietnia transfer 2 zarodków o oznaczeniu 4B i 4C..transfer był w drugiej dobie. Dzisiaj jest 9 dzień po transferze. Rano zrobiłam test wyszła jedna kreska i jestem załamana przed chwilą pojechałam zrobić bete. Czy jest Jakaś szansa że jednak mogę być w ciąży? Tak bardzo chce mi się płakać że wszystko poszło na marne
A jak to dwudniowe są, to nie za szybko na testowanie ?
 
Hej Kobietki. Czy, któraś z Was jest po leczeniu w Klinice Invimed w Warszawie? Kto Was prowadził i z jakim rezultatem? Ewentualnie jaką klinikę w Warszawie polecicie z czystym sercem, w której odniosłyście sukces? W moich lekarzach brakuje mi komunikatywności, empatii i otwarcia na pacjenta. Bardzo dziękuję za pomoc
 
Cześć kobietki. Jestem tu nowa. 30 marca miałam punkcje. A 1 kwietnia transfer 2 zarodków o oznaczeniu 4B i 4C..transfer był w drugiej dobie. Dzisiaj jest 9 dzień po transferze. Rano zrobiłam test wyszła jedna kreska i jestem załamana przed chwilą pojechałam zrobić bete. Czy jest Jakaś szansa że jednak mogę być w ciąży? Tak bardzo chce mi się płakać że wszystko poszło na marne

Spokojnie [emoji10]
Mi kazali zrobić po 14 dniach i tez miałam transferowane 2 zarodki 3 dniowe
Jak dla mnie troche za szybko na test
 
reklama
Cześć kobietki. Jestem tu nowa. 30 marca miałam punkcje. A 1 kwietnia transfer 2 zarodków o oznaczeniu 4B i 4C..transfer był w drugiej dobie. Dzisiaj jest 9 dzień po transferze. Rano zrobiłam test wyszła jedna kreska i jestem załamana przed chwilą pojechałam zrobić bete. Czy jest Jakaś szansa że jednak mogę być w ciąży? Tak bardzo chce mi się płakać że wszystko poszło na marne
Dziś masz 8 dzień po transferze. Dzień transferu to dzień 0. Przy 2dniowych zarodkach nawet na betę może być za wcześnie, poczekaj jeszcze na spokojnie do piątku. Oczywiście daj znać jaki wynik będzie dzisiaj :)
 
Do góry