reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie czy robiłyscie d-dimery jakie są dla nas normy bo zadzwonili do mnie z laboratorium że mam zgłosić się do lekarza mój wynik to 1024 A norma do 500 tylko że dla nas kobiet w ciąży są inne i nigdzie nie mogę znaleźć jakie ??? Pozdrawiam ❤❤❤ dziś 28tc 2k2o2ok2 ❤❤❤
 
reklama
Cześć kobietki. Jestem tu nowa. 30 marca miałam punkcje. A 1 kwietnia transfer 2 zarodków o oznaczeniu 4B i 4C..transfer był w drugiej dobie. Dzisiaj jest 9 dzień po transferze. Rano zrobiłam test wyszła jedna kreska i jestem załamana przed chwilą pojechałam zrobić bete. Czy jest Jakaś szansa że jednak mogę być w ciąży? Tak bardzo chce mi się płakać że wszystko poszło na marne
 
Do góry