reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Gratuluję! Miałam już pisać, że beta później już tak nie przyrasta, ale doczytałam, że USG rozwiało wątpliwości :-)
U mnie już po wizycie, dzięki za trzymanie kciuków, transfer w czwartek :-) bierzemy dwa zarodki. Endo 7,5 mam, ale nasza pani doktor mówi, że ok, co myślicie?
Hej kochana, cieszę się że znów działasz[emoji6]
Endo u Ciebie tak jak u mnie nie powala. 7-8 uważa sie za dopuszczalne, (10-12trzyliniowe byloby idealne)
ale tak jak Ci dr mówiła jeśli niektóre zarodki daja radę w jajowodzie to czemu przy takim endo mają nie dać.
A Ty tym razem na naturalnym cyklu ze wspomagaczami czy bez?
Trzymam mocne kciuki za Twój transfer[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
reklama
Cześć Dziewczęta, jak długo w ciąży bralyscie Encorton? U mnie jest 11tc a lekarz każe cały czas go brać 2x1. Mam nadzieję że wie co robi, ale trochę się stresuję bo to jednak steryd i czy może zaszkodzić dzieciom? Słyszeliście coś na ten temat?

To dość spora dawka ... przepisał Ci je immuno czy gin ? Ja z córka brałam do 12 tc po jednej a później schodziłam po pół . Teraz w drugiej ciąży biorę tez do 12tc .
 
Mnie tez cos tam ćmią jajniki, jakby taka kolka.
Dodatkowo czuje ciagniecie w podbrzuszu...
Mam to samo. Dziś dość często kłucie czuję dość mocne plecy też i do takie dziwne uczucie w podbrzuszu. Jakby na @ ale nie d9 końca.
Może i ciagniecie, nie wiem jak to określić:/
 
Dziewczyny jestem tu nowa. Razem z mężem przygotowujemy się do in vitro. Jestem.na etapie brania zastrzykow..19 jadę na 2 tygodnie do Białegostoku gdzie będę przygotowywana do całego zabiegu. Boję się.. chciałam mieć podane 2 zarodki ale lekarz powiedział że oni podadzą jeden że względu na bezpieczeństwo. A tak bardzo chciałam mieć blizniaki tym bardziej że od 6 lat staramy się o dziecko i mam 35 lat.. czuje że powoli mam depresję że to wszystko się nie uda . Wczoraj dowiedziałam się że moja siostra zaszła w drugą ciążę i jak wróciłam do domu płakałam całą noc..Dlaczego my nie możemy mieć. Jeszcze czuje że pech sprawi że in vitro też się nie uda... ciągle chce mi się płakać i jeszcze rodzina mnie dobija ciągle pytać A wy kiedy ... W pracy to samo że najwyższa pora że powinnam być w ciazy
 
Kochana nam zaplodnila się tylko jedna komórka i ma już 16 m-cy, także spokojnie :)
Natalia, dajesz mi nadzieję:)
U mnie to już tak długo wszystko trwa, że doszukuje się chyba nie potrzebnie negatywów . Po prostu zdaje sobie sprawę, że to moja ostatnia szansa na spełnienie marzeń i chciałabym zrobić wszystko co się da, żeby potem nie zastanawiać sie że czegoś nie zrobiłam;)
Dziś wstałam z pozytywnym nastawieniem i już nie mogę doczekać się mojego kropka jutro:) :)
 
Dziewczyny jestem tu nowa. Razem z mężem przygotowujemy się do in vitro. Jestem.na etapie brania zastrzykow..19 jadę na 2 tygodnie do Białegostoku gdzie będę przygotowywana do całego zabiegu. Boję się.. chciałam mieć podane 2 zarodki ale lekarz powiedział że oni podadzą jeden że względu na bezpieczeństwo. A tak bardzo chciałam mieć blizniaki tym bardziej że od 6 lat staramy się o dziecko i mam 35 lat.. czuje że powoli mam depresję że to wszystko się nie uda . Wczoraj dowiedziałam się że moja siostra zaszła w drugą ciążę i jak wróciłam do domu płakałam całą noc..Dlaczego my nie możemy mieć. Jeszcze czuje że pech sprawi że in vitro też się nie uda... ciągle chce mi się płakać i jeszcze rodzina mnie dobija ciągle pytać A wy kiedy ... W pracy to samo że najwyższa pora że powinnam być w ciazy
Kochana wszystko bedzie dobrze, dla dziecka lepiej zeby samo w brzuszku siedzialao, ja popieram pojedyncze ciaze tez zawsze chcialam blizniaki ale rozsadek by mi nie pozwolil na 2 zarodki, moze dlatego ze w rodzinie mialam taka ciaze ktora bardzo zle sie Przez to skonczyla
 
reklama
Cześć Dziewczęta, jak długo w ciąży bralyscie Encorton? U mnie jest 11tc a lekarz każe cały czas go brać 2x1. Mam nadzieję że wie co robi, ale trochę się stresuję bo to jednak steryd i czy może zaszkodzić dzieciom? Słyszeliście coś na ten temat?

Natalia, ze sterydu sie zaczyna schodzic od akcji serca. Moze powodowac wady serca dlatego daj sobie z tym spokoj powoli.
 
Do góry