reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dob a, pierwszy zastrzyk zrobiony... bo złego wyboru nie miałam, ok. 2cm od siniaka...i po wstrzyknięciu przy tym siniaku zrobiły się czerwone pregi...matko, dziewczyny zwariuje....ja się nie nadaje do tych wszystkich leków:( teraz doczytałam żeby nie wstrzykiwać blisko naczyń krwionośnych...a skąd mogę wiedzieć gdzie one są?
.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny @Elessi @dżoasia i te które macie większa wiedzę ode mnie ... powiedzcie jak to jest kiedy dostałam zastrzyk Pregnyl i dwa dni później zaczęłam brać luteinę i duphaston ... kwestia tego ze jeśli się nie udało i nie zaszłam w ciąże (bo tego póki co nie wiem) a mam brać cały czas leki aż do wizyty 18 marca to przecież owulacji juz nie będzie jeśli nie przyjdzie @ prawda?
Lekarz będzie kazał odstawic leki i poczekać na @ i zacząć w kolejnym cyklu ?
 
Dziewczyny @Elessi @dżoasia i te które macie większa wiedzę ode mnie ... powiedzcie jak to jest kiedy dostałam zastrzyk Pregnyl i dwa dni później zaczęłam brać luteinę i duphaston ... kwestia tego ze jeśli się nie udało i nie zaszłam w ciąże (bo tego póki co nie wiem) a mam brać cały czas leki aż do wizyty 18 marca to przecież owulacji juz nie będzie jeśli nie przyjdzie @ prawda?
Lekarz będzie kazał odstawic leki i poczekać na @ i zacząć w kolejnym cyklu ?
Tak jesli noe ma ciazy to bedziesz musiala odstawic leki i czekac na @ i wtedy zaczniesz od nowa stymulacje w nowym cyklu
 
reklama
Bo ja juz się w tym wszystkim pogubiłam [emoji20]
Jak zbadasz bete w przyszlym tygodniu i okaze sie ze nie ma ciazy to odstawiasz leki i czekasz na @, wczesniej jednak lepiej podejdz do dr i niech ci powie co dalej robicie, jaki ma plan na ciebie bo moze juz od 1dc jak tylko dostaniesz @ bedziesz musiala zaczac brac leki wiec zebys byla gotowa na ewentualna stymulacje ale ja dalej wierze ze beta bedzie w kosmos
 
Do góry