reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tez slyszalam takie opinie... Dlatego poszlam do prof kuczynskiego w kriobanku w bialysmtoku, ale tamten tez duzo razy pomogl parom zajsc w ciaze:) wiec na pewno i Tobie będzie pomagal:)
Jak jesteś latwym przypadkiem to tak ale jak jakies problemy to również polecam Kriobank. W Artemidzie nie szukają przyczyn nie podaja Atosibanu czy innych leków rozkurczajacych. Po transferze lezysz 5min i idziesz na sale. Potem lezysz 30min i do domu. Za to w Kriobanku bardziej o Ciebie dbają
 
Jak jesteś latwym przypadkiem to tak ale jak jakies problemy to również polecam Kriobank. W Artemidzie nie szukają przyczyn nie podaja Atosibanu czy innych leków rozkurczajacych. Po transferze lezysz 5min i idziesz na sale. Potem lezysz 30min i do domu. Za to w Kriobanku bardziej o Ciebie dbają
No wlasnie tak slyszalam, mi w kriobanku nie pozwolili przez 2 godziny po transferze ruszac glowa i podnoscic rak, nawet z fotela mnie przerzucili na lozko, zebym nie napinala miesni ani nie podnosila glowy...
 
reklama
Nie, teraz profesor powiedzial ze nie ma potrzeby, ostatni raz bralam acard i encorton pol roku temu u innej Pani ginekolog (ale takiej, ze zaluje ze u niej stracilam 1.5 roku 'zycia') nie wykryla ze mam zespol policystycznych jajnikow, leczyla meza profertilem za 600zl na poprawę nasienia, a okazalo sie ze tylko nam szkodzil, bo podnosił testosteron (ktory i tak mial sporo powyżej normy...)
Teraz tez mialas encorton?
 
Do góry