reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Nie mialam na mysli samych zabiegow tylko bardziej to co sie dzieje po nich. Bo z tego co pisalyscie to wywnioskowalam ze mocno boli po transferze brzuch.
@annemarie mam tyłozgięcie
Estta mam tyłozgięcie i transfer nic a nic nie bolał, Lekarz powiedział,że przy tyłozgięciu to zarodek choćby chciał to nie ma jak wypaść....no i nie wypadł..pierwszy transfer i udany:). Nic się nie bój.
 
reklama
Oj boze dziewczyny wierzr w to ze kazda z nas po czasie stwierdzi ze to przez co przeszliśmy to byl zly sen. Ja po weekendzie u tescio mialam tak sprany mózg i tyle przykrosci ile uslyszalqm to dzis nadszedl czas na ryczenie. Oni nie wiedza o naszych problemach i ostatnia wizyta u nich uswiadomila mi ze nigdy sie nie dowiedza z ich podejściem do zycia i naszegi mało malzenstwa. Ponoc jestesmy najszczesliwszymi ludzmi pod sloncem i nikt nie ma lepiej od nas. Mamy wiele szczesia ze mamy dobra prace, ze mój maz to w czepku urodzony, ze my nie mamy problmow za to siostra mojego m ma samae problemy bo onanprzeciez jest nieszczesliwa bo sie rozwiodla (tak uwaza tesciowa a nie szwagierka) aaa szkoda gadac. Boli mnie to wszystko ale tak jak Asia mowisz skora na tylku staje sie twardsza po jakims czasie. :-*
Poprostu nie zdają sobie sprawy przez co przechodzicie nie wiedzą o waszych problemach.Pewnie jakby wiedzieli zmienili by zdanie
 
Z tego co mi wiadomo to można długo plamić. To zależy jak długo krwiak się wchłania.
Ja plamie już ponad 2 tygodnie. Tylko tak naprawdę nie wiem dlaczego. Lekarz ze szpitala powiedział że po starym krwiaku, inny u którego byłam stwierdził że mam krwiaka. Z kolei mój lekarz z kliniki powiedział że nie ma żadnego krwiaka.
I weź tu bądź mądry. Oczywiście wierzę swojemu lekarzowi. Mi Neoparin kazał od razu odstawić jak tylko mu napisałam że mam plamienia.
Niech w końcu się to skończy
Mi też jeden wykryl krwiaka a drugi nie widział. A z tym neoparin ze mi przy krwiaku każe brać a Tobie odstawiac to już nic nie rozumiem
 
@tina35, @Elessi trzymamy kciuki!
Czy jest tu ktoś, kto chodził do dr Zamora....i się udało...i był zadowolony?
Wiem, że @chlopkers chodziła do dr Z i go chwaliła, kilka dni temu urodziła synka :)
Mi też jeden wykryl krwiaka a drugi nie widział. A z tym neoparin ze mi przy krwiaku każe brać a Tobie odstawiac to już nic nie rozumiem
Bo zdania są podzielone. Mi lekarz ginekolog kazał przy krwiak odstawić, lekarz z kliniki kazał brać dalej. Ja sama zdecydowałam, że odstawiam (nie mam wskazań, dali "na wszelki wypadek"). Jak masz wskazania, to jest balansowanie,.na jednej szali masz powiększenie krwiaka i ryzyko krwawień, na drugim ryzyko zakrzepów i poronienia... To są.trudne decyzje i każdy lekarz ma inne doświadczenia i pewnie czym innym się kieruje...
A.plamić można po krwiaka, brąz to stara krew, więc zawsze lepsza niż żywoczerwona... chociaż wiem, że.każdy kolor.na tym etapie wywołuje panikę :(
 
Cześć dziewczyny

W sobotę miałam monitoring i badania. Nie wiedzieć czemu pomimo zwiekszenia dawki estrofemu na 3x1 wynik spadł z 200 na 100 i endo było 7mm. dostałam dodatkowo plastry :(
Teraz wizyta w Czwartek i zobaczymy czy będzie transfer :(

Trzymam kciuki za wszystkie Kobietki
 
reklama
Do góry