reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki proszę o pomoc co myślicie o tych wynikach?? Pierwsze były robione w listopadzie a drugie w lutym. Diabetolog nie dała żadnych leków tylko kazała zastosować dietę dla cukrzyków. Jak wstawiłam lutowe dane do testu homa-ir nadal wychodzi 2,22 czy powinnam naciskać by dała metformine??
 

Załączniki

  • Badanie z listopada.png
    Badanie z listopada.png
    114,1 KB · Wyświetleń: 94
  • Badanie z lutego.png
    Badanie z lutego.png
    120,3 KB · Wyświetleń: 86
reklama
@Mieciu85 jestem na "zwyklym" sztucznym, ale dostalam wczesniej antyki bo mi sie torbiel czynnosciowa zrobila.


W ogole teraz dziewczyny super. W niedziele mi wyszlp tam na dole jakies podraznienie. Wyglada jak 3 bable kolo siebie... sorry za szczegoly...
Takze znajac zycie albo jakas infekcja albo cos... jutro ide do lekarza. Na razie stosuje wszystkie mozliwe dostepne mi sposoby. Bo jak przesuną transfer to sie zirytuje.

No tak juz rozumiem z tymi antykami, oby lekarz jakos na szybko zaleczyl te bable cokolwiek to jest i trzymamy za transfer[emoji173]️
 
U nas wczorajsza wizyta i usg na sluzbe zdrowia w uk troche smiechu warte. Konsultantka ogolnie spoko i ugodowa ale powiedziala, ze jej usg w gabinecie nie pokaze wagi (w tym samym gabinecie inny konsultant mi okreslil wage kilka tygodni temu wiec nie wiem czy strzelal i wczorajsza konsultantka byla bardziej szczera ze mna). Powiedziala, ze ma w gabinecie najstarsze usg w szpitalu i nawet plci by mi wg niego nie okreslila (fakt usg wyglada przedpotopowo ale wczesniej konsultant tez widzial plec i pytal czy chce poznac) wiec ogolnie to jakas parodia. Powiedzialam im, ze mialam usg w klinice w Polsce i o wysokiej wadze dzidziusia (3 tygodnie do przodu) pokazalam wyniki krzywej cukrowej, ze sa dobre i powiedzialam, ze bylam bardziej nastawiona na porod naturalny ale w swietle wagi dziecka zaczynam ta decyzje kwestionowac i chcialabym zeby monitorowali wage dziecka. Dla nich lepiej zeby nie musieli placic za cesarke wiec zaoferowali mi dokladne usg w 36 tygodniu i wtedy zadecydujemy. Warunkiem tego usg mialo byc wykonanie u nich krzywej cukrowej ale sie nie zgodzilam bo po co mam sie faszerowac znowu tym ulepem[emoji31] jak badanie bylo kilka dni temu, wiec zgodizli sie zaakceptowac wyniki z Polski ( zrobia wsyztsko byle nie musieli robic cesarki... tak dla mnie to troche wyglada). Wiec czekamy 4 tygodnie i zobaczymy jakich rozmiarow bedzie moj slonik ;)
 
Ha, ha, ha;) U mnie to wszystko jakoś tak odwrotnie... Więcej miałam stymulacji niż transferów. No, ale fakt, całkiem nie odpuściliśmy. Zaczęliśmy myśleć o 3 opcjach: spróbować ivf na cyklu naturalnym, KD w Czechach lub pogodzenie się z tym, że nie wszyscy mają własne dzieci. U nas nie była znana przyczyna. Wszystko na przeciętnych poziomach. Tylko prolaktyna wysoka i TSH skakało. U męża raz lepiej raz gorzej z nasieniem, ale bez tragedii. Mi zależy teraz na tym, aby dziewczyny w podobnej, niby beznadziejnej sytuacji, pomyślały o podstawowych kwestiach, na które ja wpadłam późno, a które kilku lekarzy olało, przeoczyło. U mnie akurat najprawdopodobniej chodziło o prolaktynę i problemy z cukrzycą. Będę zadowolona, jeśli choć jedna osoba zdąży zauważyć u siebie proste problemy, zanim przejdzie tyle co ja. Bo na lekarzy nie zawsze można liczyć.


Kurczaczku, cholerka no zawsze coś. Mam nadzieję, że to Tylko jakieś podrażnienie lub reakcja alergiczna i szybciutko zejdzie. A boli Cię czy raczej swędzi? Wydaje mi się, że opryszczka to raczej by mocno bolała. Trzymam kciuki, oby to nie jakieś cholerstwo.
Czasem zaswędzi, zaboli zazwyczaj jak jeansy uwierają. A tak to raczej nic wielce nie czuć...
 
U nas wczorajsza wizyta i usg na sluzbe zdrowia w uk troche smiechu warte. Konsultantka ogolnie spoko i ugodowa ale powiedziala, ze jej usg w gabinecie nie pokaze wagi (w tym samym gabinecie inny konsultant mi okreslil wage kilka tygodni temu wiec nie wiem czy strzelal i wczorajsza konsultantka byla bardziej szczera ze mna). Powiedziala, ze ma w gabinecie najstarsze usg w szpitalu i nawet plci by mi wg niego nie okreslila (fakt usg wyglada przedpotopowo ale wczesniej konsultant tez widzial plec i pytal czy chce poznac) wiec ogolnie to jakas parodia. Powiedzialam im, ze mialam usg w klinice w Polsce i o wysokiej wadze dzidziusia (3 tygodnie do przodu) pokazalam wyniki krzywej cukrowej, ze sa dobre i powiedzialam, ze bylam bardziej nastawiona na porod naturalny ale w swietle wagi dziecka zaczynam ta decyzje kwestionowac i chcialabym zeby monitorowali wage dziecka. Dla nich lepiej zeby nie musieli placic za cesarke wiec zaoferowali mi dokladne usg w 36 tygodniu i wtedy zadecydujemy. Warunkiem tego usg mialo byc wykonanie u nich krzywej cukrowej ale sie nie zgodzilam bo po co mam sie faszerowac znowu tym ulepem[emoji31] jak badanie bylo kilka dni temu, wiec zgodizli sie zaakceptowac wyniki z Polski ( zrobia wsyztsko byle nie musieli robic cesarki... tak dla mnie to troche wyglada). Wiec czekamy 4 tygodnie i zobaczymy jakich rozmiarow bedzie moj slonik ;)

Mieciu w UK to nie moze byc normalnie[emoji23]
 
Dziewczynki proszę o pomoc co myślicie o tych wynikach?? Pierwsze były robione w listopadzie a drugie w lutym. Diabetolog nie dała żadnych leków tylko kazała zastosować dietę dla cukrzyków. Jak wstawiłam lutowe dane do testu homa-ir nadal wychodzi 2,22 czy powinnam naciskać by dała metformine??

Ja bym sie o metformine jeszcze nie prosila, ten wynik na czczo masz na granicy potem ladnie ci spada. Sprobuj najpierw z dieta, prosta sprawa tylko troche trzeba sie przestawic.
 
reklama
Do góry