reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

U nas wczorajsza wizyta i usg na sluzbe zdrowia w uk troche smiechu warte. Konsultantka ogolnie spoko i ugodowa ale powiedziala, ze jej usg w gabinecie nie pokaze wagi (w tym samym gabinecie inny konsultant mi okreslil wage kilka tygodni temu wiec nie wiem czy strzelal i wczorajsza konsultantka byla bardziej szczera ze mna). Powiedziala, ze ma w gabinecie najstarsze usg w szpitalu i nawet plci by mi wg niego nie okreslila (fakt usg wyglada przedpotopowo ale wczesniej konsultant tez widzial plec i pytal czy chce poznac) wiec ogolnie to jakas parodia. Powiedzialam im, ze mialam usg w klinice w Polsce i o wysokiej wadze dzidziusia (3 tygodnie do przodu) pokazalam wyniki krzywej cukrowej, ze sa dobre i powiedzialam, ze bylam bardziej nastawiona na porod naturalny ale w swietle wagi dziecka zaczynam ta decyzje kwestionowac i chcialabym zeby monitorowali wage dziecka. Dla nich lepiej zeby nie musieli placic za cesarke wiec zaoferowali mi dokladne usg w 36 tygodniu i wtedy zadecydujemy. Warunkiem tego usg mialo byc wykonanie u nich krzywej cukrowej ale sie nie zgodzilam bo po co mam sie faszerowac znowu tym ulepem
emoji31.png
jak badanie bylo kilka dni temu, wiec zgodizli sie zaakceptowac wyniki z Polski ( zrobia wsyztsko byle nie musieli robic cesarki... tak dla mnie to troche wyglada). Wiec czekamy 4 tygodnie i zobaczymy jakich rozmiarow bedzie moj slonik ;)

To bedziesz miec podwójną niespodzianke przy porodzie - płeć i waga ;-)
 
reklama
Mam już brak koncepcji i jedna blastke z 2 stymulacji, mam co prawda jescze 6 komórek zamrozonych ale nie wiadomo co z nich po rozmrozeniu będzie
... Pasnik dał teraz inne zalecenia jak ostatnio bo nie dał immunopresji i wychodzi na to że to właśnie immunopresja dała efekt, teraz miałam acoffil, intralipid i Encorton. Mam dość...
 
Dokladnie byloby nudno [emoji23] cala ta wizyta to jedna wielka parodia

A masz obwod glowy i brzucha? Ja bylam dzisiaj u diabetologa, posprawdzal to wszystko na siatkach centylowych i mlody jest za duzy[emoji85]a mloda wchodzi idealnie, jak na ten tydzien. Moze to by cie uspokoilo?
 
Mam już brak koncepcji i jedna blastke z 2 stymulacji, mam co prawda jescze 6 komórek zamrozonych ale nie wiadomo co z nich po rozmrozeniu będzie
... Pasnik dał teraz inne zalecenia jak ostatnio bo nie dał immunopresji i wychodzi na to że to właśnie immunopresja dała efekt, teraz miałam acoffil, intralipid i Encorton. Mam dość...

A co mialas dodatkowo ostatnio?
 
A co mialas dodatkowo ostatnio?
Wtedy kiedy się udało miałam cykl przed transferem immupresje, intralipid, wlew acoffil, Encorton i heparynę. Teraz nie miałam immunopresji, miałam jeden więcej intralipid (cykl przed transferem, dwa tyg przed i dzień przed) Accofil domaciczny choć kiry wyszły ok, Encorton i heparynę. Doktor kazał powtórzyć betę bo za wcześnie...
 
Wtedy kiedy się udało miałam cykl przed transferem immupresje, intralipid, wlew acoffil, Encorton i heparynę. Teraz nie miałam immunopresji, miałam jeden więcej intralipid (cykl przed transferem, dwa tyg przed i dzień przed) Accofil domaciczny choć kiry wyszły ok, Encorton i heparynę. Doktor kazał powtórzyć betę bo za wcześnie...

Jesli dobrze to rozumiem to poprzednio wczesniej zaczelas , bo zestaw lekow masz ten sam.
 
Dziewczyny , powtórzyłam dzisiaj progesteron i jest niższy niż był...
2 dpt 9.4
6 dot 9.1 (dzisiaj )
Czy to nie za mało ?
Powinnam coś dołożyć ?
Biorę już i tak dużo...
3x200 mg luteine dopochwowo
I duphaston 3x2 tabletki ...
Martwię się...
 
Dziewczyny , powtórzyłam dzisiaj progesteron i jest niższy niż był...
2 dpt 9.4
6 dot 9.1 (dzisiaj )
Czy to nie za mało ?
Powinnam coś dołożyć ?
Biorę już i tak dużo...
3x200 mg luteine dopochwowo
I duphaston 3x2 tabletki ...
Martwię się...
A bety przypadkiem nie robiłaś? ;) Dołożyłabym prolutex
 
reklama
Do góry