reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurde, oby nie opryszczka. Miałaś kiedyś?
Idź skonsultuj, biednemu zawsze wiatr w oczy, mi tak przesuwali transfery w 2017 roku, a to infekcja, a to polip, już przestałam wierzyć, że to kiedyś nadejdzie, stymulacja na początku 2017 i tylko jeden transfer w 2017... przytulam Kurko nasza.
Opryszczke mialam tylko wargowa. Tam na dole nigdy... nie wiem czy się moze przenosić?
 
reklama
@Mieciu85 jestem na "zwyklym" sztucznym, ale dostalam wczesniej antyki bo mi sie torbiel czynnosciowa zrobila.


W ogole teraz dziewczyny super. W niedziele mi wyszlp tam na dole jakies podraznienie. Wyglada jak 3 bable kolo siebie... sorry za szczegoly...
Takze znajac zycie albo jakas infekcja albo cos... jutro ide do lekarza. Na razie stosuje wszystkie mozliwe dostepne mi sposoby. Bo jak przesuną transfer to sie zirytuje.

O Kurcia działa super!!!!
Trzymam mocno kciuki!!!!!
A może to jakaś reakcja na hormony skoro szykujesz się do transfery? Nie wiem myśle głosno
 
Na mojej rozpisce z kliniki jest, że 11-12 dzien cyklu, na czczo.


Lędźwiometr :)

@Dgd, Ty dla mnie jesteś w ogóle niesamowitym przypadkiem. Jednym z tych mitycznych, którymi lubią nas karmić życzliwi znajomi: "bo ja znam taką parę, co tyle lat się starali i nic, już in vitro robili i lekarze im powiedzieli, że nic z tego i jak odpuścili to od razu ciąża" ;)
Wiem, że nie odpuściliście, ale z reguły takie historie tak są podbarwiane ;)
Bardzo bardzo się cieszę z Twojej ciąży. I to jest wyraźny znak, że trzeba kopać głębiej, dociekać.
U Was był okreslony problem pierwotnie?

@Margit2018 jak tam, już rozpakowana?
Ha, ha, ha;) U mnie to wszystko jakoś tak odwrotnie... Więcej miałam stymulacji niż transferów. No, ale fakt, całkiem nie odpuściliśmy. Zaczęliśmy myśleć o 3 opcjach: spróbować ivf na cyklu naturalnym, KD w Czechach lub pogodzenie się z tym, że nie wszyscy mają własne dzieci. U nas nie była znana przyczyna. Wszystko na przeciętnych poziomach. Tylko prolaktyna wysoka i TSH skakało. U męża raz lepiej raz gorzej z nasieniem, ale bez tragedii. Mi zależy teraz na tym, aby dziewczyny w podobnej, niby beznadziejnej sytuacji, pomyślały o podstawowych kwestiach, na które ja wpadłam późno, a które kilku lekarzy olało, przeoczyło. U mnie akurat najprawdopodobniej chodziło o prolaktynę i problemy z cukrzycą. Będę zadowolona, jeśli choć jedna osoba zdąży zauważyć u siebie proste problemy, zanim przejdzie tyle co ja. Bo na lekarzy nie zawsze można liczyć.

@Mieciu85 jestem na "zwyklym" sztucznym, ale dostalam wczesniej antyki bo mi sie torbiel czynnosciowa zrobila.


W ogole teraz dziewczyny super. W niedziele mi wyszlp tam na dole jakies podraznienie. Wyglada jak 3 bable kolo siebie... sorry za szczegoly...
Takze znajac zycie albo jakas infekcja albo cos... jutro ide do lekarza. Na razie stosuje wszystkie mozliwe dostepne mi sposoby. Bo jak przesuną transfer to sie zirytuje.
Kurczaczku, cholerka no zawsze coś. Mam nadzieję, że to Tylko jakieś podrażnienie lub reakcja alergiczna i szybciutko zejdzie. A boli Cię czy raczej swędzi? Wydaje mi się, że opryszczka to raczej by mocno bolała. Trzymam kciuki, oby to nie jakieś cholerstwo.
 
Opryszczke mialam tylko wargowa. Tam na dole nigdy... nie wiem czy się moze przenosić?
Nie, to są inne typy wirusa. To dobrze, mało prawdopodobne, żebys miała po raz pierwszy akurat teraz.
Ha, ha, ha;) U mnie to wszystko jakoś tak odwrotnie... Więcej miałam stymulacji niż transferów. No, ale fakt, całkiem nie odpuściliśmy. Zaczęliśmy myśleć o 3 opcjach: spróbować ivf na cyklu naturalnym, KD w Czechach lub pogodzenie się z tym, że nie wszyscy mają własne dzieci. U nas nie była znana przyczyna. Wszystko na przeciętnych poziomach. Tylko prolaktyna wysoka i TSH skakało. U męża raz lepiej raz gorzej z nasieniem, ale bez tragedii. Mi zależy teraz na tym, aby dziewczyny w podobnej, niby beznadziejnej sytuacji, pomyślały o podstawowych kwestiach, na które ja wpadłam późno, a które kilku lekarzy olało, przeoczyło. U mnie akurat najprawdopodobniej chodziło o prolaktynę i problemy z cukrzycą. Będę zadowolona, jeśli choć jedna osoba zdąży zauważyć u siebie proste problemy, zanim przejdzie tyle co ja. Bo na lekarzy nie zawsze można liczyć.
No właśnie i to jest masakra. Powinien Cię zdiagnozować i prowadzić endokrynolog i to powinno wystarczyć, a lekarze od IVF powinni mieć tyle rozumu, by próbować wyjaśnić... takie czasy, trzeba mieć duże szczęscie, żeby dobrze trafić...
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
LUTY to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-02-19 Beata 4 podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-02-19 Laurka2019 punkcja!
2019-02-20 Kingul badanie prenatalne ❤️
2019-02-20 dżoasia podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-02-20 Agnieszka84ś badania przed rozpoczęciem procedury
2019-02-21 Megi1985@ podglądanie maluszka ❤️
2019-02-21 delfin79 wizyta serduszkowa ❤️
2019-02-22 Ela86 podglądanie maluszka ❤️
2019-02-25 dżoasia badanie prenatalne ❤️ ❤️
2019-02-25 Nataliaa93 wizyta w klinice
2019-02-26 Margit2018 termin porodu
2019-02-28 sssurykatka połówkowe ❤️
2019-02-28 adansonia termin porodu
2019-02-28 Dgd podglądanie maluszka ❤️
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-03-04 ilmenau podglądanie maluszka ❤️
2019-03-11 Biedroneczka83 połówkowe ❤️
2019-03-14 annemarie podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-03-27 Dgd połówkowe ❤️
2019-04-10 ilmenau termin porodu
2019-04-15 Mieciu85 termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-05-03 Sol termin porodu
2019-05-28 Megi1985@ termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu
2019-07-14 Biedroneczka83 termin porodu
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-15 Majaaa termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza?
Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

@Beata 4 za widoki! @Laurka2019 za owocne jajcobranie!
Miłego dnia!!!!
 
reklama
Mi już nie pomagało kompletnie nic... litry wody, siemię lniane, otręby żytnie, jogurty itd. nie dawały rady... Jedyne co, to czopki Eva qu, które są polecane w ciąży. Niestety ja niedługo zacznę 15 tydz. i dalej to samo:(
Dziękuję za poradę :* ciężka sprawa z tą dolegliwością :)
 
Do góry