reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
LUTY to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-02-19 Beata 4 podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-02-19 Laurka2019 punkcja!
2019-02-20 Kingul badanie prenatalne ❤️
2019-02-20 dżoasia podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-02-20 Agnieszka84ś badania przed rozpoczęciem procedury
2019-02-21 Megi1985@ podglądanie maluszka ❤️
2019-02-21 delfin79 wizyta serduszkowa ❤️
2019-02-22 Ela86 podglądanie maluszka ❤️
2019-02-25 dżoasia badanie prenatalne ❤️ ❤️
2019-02-25 Nataliaa93 wizyta w klinice
2019-02-26 Margit2018 termin porodu
2019-02-28 sssurykatka połówkowe ❤️
2019-02-28 adansonia termin porodu
2019-02-28 Dgd podglądanie maluszka ❤️
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-03-04 ilmenau podglądanie maluszka ❤️
2019-03-11 Biedroneczka83 połówkowe ❤️
2019-03-14 annemarie podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-03-27 Dgd połówkowe ❤️
2019-04-10 ilmenau termin porodu
2019-04-15 Mieciu85 termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-05-03 Sol termin porodu
2019-05-28 Megi1985@ termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu
2019-07-14 Biedroneczka83 termin porodu
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-15 Majaaa termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza?
Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Dzieki Słońce za dobre słowo.
Jutro punkcja więc jeśli beda jajeczka to napewno endorfinki zwalczą stres,oby bo kolejna dawka takich emocji to zawał murowany!;)

Powodzenia [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Nic sie nie denerwuj! Nie ma czym zupelnie!! To sama przyjemnosc oddac jajeczka z koszyczka :) [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Oby bylo ich jak najwiecej!
 
A ja mam kolejnych znajomych - pierwsze bobo po invitro tera drugie naturalnie niespodziewanie. Słyszałam o kilku takich przypadkach. Chyba się jakiś organizmy odblokowują czy coś. ;)))
Ja sama znam parę, co 6 lat, kilka in vitro i nic, a w końcu naturals. Jak dzwonili do kliniki ivf by powiedzieć, że nie przyjadą.na kolejną wizytę, bo ciąża, to z wyrzutem ich pytali, czy zmienili klinikę,.bo nie.mogli uwierzyć w naturalsa. No ale to wszystko raczej żeńskiego czynnika dotyczy, z pustegpni salomon nie naleje... ja takiej nadziei nie mam.
Ja to "znam" taki przypadek, co to pierwsze maja z ivf, potem dlugo nic, jajowody niby niedrozne, do drugiego ifv mieli podchodzic, a wczoraj wieczor na cesarke na Kopernika czekala :laugh2::laugh2:

No tylko niech się ten przypadek już odezwie i da znać co tam ;) ;) ;)
 
Ja to "znam" taki przypadek, co to pierwsze maja z ivf, potem dlugo nic, jajowody niby niedrozne, do drugiego ifv mieli podchodzic, a wczoraj wieczor na cesarke na Kopernika czekala :laugh2::laugh2:

A ja daleko nie musze szukac , bo nasza kolezanka z bb. 2 stymulacje za soba, za kazdym razem dosyc owoce ale w nigdy sie nie zaplodnila zadna komorka pomimo dobrego nasienia. Krakow rozlozyl rece , Lewandowski z Novum rowniez...ze nie ma szans i nie ma jak pomoc.Dali spokoj z in vitro, po dlugim procesie adopcyjnym zawitala w ich zyciu malenka dziewczyna,a po dwoch miesiacach , sama byla w ciazy[emoji3]Teraz ma dwie takie rozrabiaki. Nie ma rzeczy niemozliwych, lekarze tez nie sa w stanie wszystkiego przewidziec i boli tym bardziej jak czlowiek wychodzi z kliniki z wyrokiem, „ze nigdy nie bedziecie mieli dzieci” .
 
Kochana to ja może dodam Ci troszkę otuchy jak napiszę że moja siostra zaszła w ciążę naturalną po 45[emoji6]
Nigdy nie wiadomo co nas czeka...

Tak jadę do Lublina na wizyte.
A najbardziej się cieszę że udało mi się do Paśnika na jutro zapisać dzięki jednej dobrej duszyczce z naszego forum[emoji4]
Więc w tym tyg chociaż coś się bedzie działo.
Dziękuję, kochana, oj, jak ja lubię takie historie :)
Powodzenia u Paśnika... tzn. chyba już byłaś, ale nie mam na razie czasu przekopywac się przez posty, ostatnio mam masakrycznie dużo roboty, ale za ciebie i wszystkie trzymam mocno kciuki
 
Został mi tylko 1 zarodek. Lekarz kazał mi jeszcze powtórzyć betę 12dpt, jak wynik się powtórzy to odstawić progesteron i jak przyjdzie @ umówić się na wizytę ok 10 dc, ale to znaczy że cykl znowu miałby być naturalny! I co? Bez dodania czegokolwiek? Czemu Ci lekarze czasem nie mogą coś sami od siebie dodać, zmienić... Tylko jak my im coś sugerujemy/pytamy to twierdzą że za dużo w internecie siedzimy :/ i powinniśmy im zaufać... Jestem trochę rozczarowana.
Kochana, jak nie jesteś zadowolona, to zmień lekarza, serio, to twoje zdrowie, twój zarodek, lekarze często jadą na autopilocie, z moją lekarką jest podobnie, ale jej plus jest taki, że zgadza się na wszystkie moje sugestie. No i jest super pozytywna i nam bardzo życzliwa, choć przyznam, ze też mnie to wkurza, że sama muszę myśleć i kombinować za nią...
 
@Mieciu85 jestem na "zwyklym" sztucznym, ale dostalam wczesniej antyki bo mi sie torbiel czynnosciowa zrobila.


W ogole teraz dziewczyny super. W niedziele mi wyszlp tam na dole jakies podraznienie. Wyglada jak 3 bable kolo siebie... sorry za szczegoly...
Takze znajac zycie albo jakas infekcja albo cos... jutro ide do lekarza. Na razie stosuje wszystkie mozliwe dostepne mi sposoby. Bo jak przesuną transfer to sie zirytuje.
 
reklama
@Mieciu85 jestem na "zwyklym" sztucznym, ale dostalam wczesniej antyki bo mi sie torbiel czynnosciowa zrobila.


W ogole teraz dziewczyny super. W niedziele mi wyszlp tam na dole jakies podraznienie. Wyglada jak 3 bable kolo siebie... sorry za szczegoly...
Takze znajac zycie albo jakas infekcja albo cos... jutro ide do lekarza. Na razie stosuje wszystkie mozliwe dostepne mi sposoby. Bo jak przesuną transfer to sie zirytuje.
Kurde, oby nie opryszczka. Miałaś kiedyś?
Idź skonsultuj, biednemu zawsze wiatr w oczy, mi tak przesuwali transfery w 2017 roku, a to infekcja, a to polip, już przestałam wierzyć, że to kiedyś nadejdzie, stymulacja na początku 2017 i tylko jeden transfer w 2017... przytulam Kurko nasza.
 
Do góry