reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na prolaktynę miałam bromergon, ale źle się czułam i zmieniłam na dostinex. Jednocześnie dostałam metforminę 1250, ale ja miałam, oprócz wyrzutów insuliny, wysoką glikemię. W kolejnym cyklu zaszłam w ciążę. Ja bym na Twoim miejscu jeszcze skonsultowała tą insulinę. Trudno mi powiedzieć, być może sama metformina załatwi sprawę.

Kurciu glikemię masz super. Bardzo jestem ciekawa jak wyszła insulina. Daj znać.

Z tego co pamiętam, to Paśnik mówił, że subpopulację najlepiej robić między 18 a 22 dc. Test IMK to chyba jest to samo co subpopulacja limfocytów. Jeśli nie, to proszę poprawcie mnie dziewczyny.

Ja robiłam w 28 dc i docent powiedział, że jest ok, ale może on to sobie zaznaczył gdzieś do interpretacji wyniku.
Skoro tak ci powiedział to @Cytrynka122 zrób tak jak @Dgd pisze
 
reklama
po 6 :)

Justynka jutro się rozpakowuje :)

Kamka, raczej badaj sobie po godzinie od posiłku - wprawiaj się przed ciążą, bo w ciąży ważniejsze są te pomiary po godzinie - żeby nie przekraczały 140 :)

haha np 4dpt :p

W ciąży IO naturalnie wzrasta za sprawą hormonów wydzielanych przez łożysko (taka ochrona płodu przed hipoglikemią). W ciąży insuliny się nie bada, bo IO występuje tak czy inaczej (przynajmniej w większości przypadków). Ważniejsze jest jak sobie organizm z nią radzi i jak wygląda metabolizm glukozy.

A może tak jakiś teścik? Już tu były takie, co leki miały wykupione i czekały na @ ale się nie doczekały ;P A jak nic nie wyjdzie to może chociaż @ w końcu przylezie - u mnie testowanie było najlepszym wywoływaczem okresu ;)

Oczywiście, że możesz :)

Tak jak Surykacia napisała - metformina zwiększa wrażliwość tkanek na insulinę, czyli automatycznie ona lepiej zbija cukier, ale też to powoduje zmniejszenie jej wyrzutow

ja biorę tylko femibion - tam jest mieszanka syntetyku z folianem

Tak bym zrobiła :)

Żebyś się nie zdziwiła :p
Lekarzy co prawda dużo, ale żeby trafić na jakiegoś z powołania to trzeba się nieraz nieźle przejechać.

Nasza Justynka już jutro zobaczy swoich chłopaków? Super!
Jak masz z nią kontakt to przekaż jej, że trzymamy kciuki i czekamy na wieści co u niej i jej chłopaków. Jak będziesz też wiedzieć coś więcej o dzieciaczkach (waga, wzrost) to podziel się z nami ;)
 
Ja 2dc zaczelam stymulacje. 10dni stymulacji. 11dc wieczorem zastrzyk na wyzwolenie po 36 godzinach w 13dc punkcja.

Sama stymulacja moze jednak trwac od 7 do 14 dni. Zależy jak bedziesz reagowala na leki.
Mi sie tez wydaje na jak duze pęcherze nastawia sie dr bo juz 18mm mogą byc dojrzałe ale ja wiem ze mi naturalnie rosną spokojnie do 24mm wiec chciałam zeby stymulacja u mnie trwała do 24mm bo stwierdziłam ze skoro natura tak sobie u mnie wylicza to tak ma byc i wszystkie pobrane były dojrzałe i super jakosci nie wiem jak by było gdyby wczesniej je pobrali
 
Nasza Justynka już jutro zobaczy swoich chłopaków? Super!
Jak masz z nią kontakt to przekaż jej, że trzymamy kciuki i czekamy na wieści co u niej i jej chłopaków. Jak będziesz też wiedzieć coś więcej o dzieciaczkach (waga, wzrost) to podziel się z nami ;)
Nie wiem czy ja moge takich informacji udzielac, ale przekaze jej pozdrowionka i prosbe :)
 
Czesc kobitki, Mieciu przperasza za znikniecie z forum, ale remonty, brak czasu i zmeczenie daly sie we znaki. Sprobuje nadrobic pare ostatnich dni zeby miec pojecie co u Was. Trzymam dzis kciuki za nasza Justynke i nie moge sie doczekac zdjec! U nas dzis poczatek 31 tygodnia, wszystko jest ok, 3 tygodnie temu wg usg maluch wazyl 1250g, w tym tygodniu bedzie kolejne usg wiec zobczymy co u mietka slychac :). Chyba powoli decyduje sie na porod naturalny, jesli nie bede gbs+ to w wodzie zeby zmniejszyc ryzyko urazu pekniecia jak przy pierwszym porodzie. Pytanie do was kiet w Polsce robi sie test na GBS, czy warto w 31 tyg czy za wzesnie? Przez nasze zawirowania przerowadzkowe maluch jak narazie nie ma pokoju, imienia i trzy ubranka na krzyz, ale koncem miesiaca wszystko nadrobimy! jestem w Polsce na pare dni i tez wykorzystam ten post dla ogloszen duszpasterskich, mam 4 opakowania lutinusa, gdyby ktos byl chetny uzupelnic pudelo z cukierkami to zapraszam na priv ;) - 90zl za opakowanie.
 
reklama
Do góry