reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nooo, wywalila do nieba, pieknie[emoji173]️Ty jestes pewna , ze to nie blizniaki beda? Bo to 933 to nie miesci sie w zadne ramki[emoji23]
Nie wiem jeszcze nic :) Bo lekarz ostatnio powiedział że nie ma co jeszcze robić usg przy 3dniowych zarodkach więc czekamy do piątku :) A jak jest z betą w ciąży pozamacicznej? ona wolniej przyrasta?
 
No nareszcie są wyniki, po krwawieniu już ani śladu, ale profilaktycznie skoczyłam na bete, 10dpt 933 i progesteron 56,90. Ostatnio w 7dpt było 142,9. Czyli rośnie, bałam się że już po wszystkim... Dzięki Kochane moje za wsparcie w sobote- bo się ostro przestraszyłam :/ A beta nie za szybko rośnie?
Beta w niecałe 4dni urosła ze 113do 998.14dpt taki wynik i trzydniowy zarodek. Nie rośnie za szybko?
Nie ma czegoś takiego jak za szybki wzrost bety, zwłaszcza na początku :)
Natalia, ile miałaś zarodków, bo jak to nie będą bliźniaki to się mocno zdziwię, Twoja beta to chyba rekord :). Ja miałam w 11 dpt 789 z bliźniakami :)
 
reklama
No nareszcie są wyniki, po krwawieniu już ani śladu, ale profilaktycznie skoczyłam na bete, 10dpt 933 i progesteron 56,90. Ostatnio w 7dpt było 142,9. Czyli rośnie, bałam się że już po wszystkim... Dzięki Kochane moje za wsparcie w sobote- bo się ostro przestraszyłam :/ A beta nie za szybko rośnie?
Beta w niecałe 4dni urosła ze 113do 998.14dpt taki wynik i trzydniowy zarodek. Nie rośnie za szybko?

Gratulacje dziewczyny! Niech dalej tak wam pieknie rośnie beta a potem brzuchy :)
 
Do góry