reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

a to chyba coś przeoczyłam?
nie mniej czekamy na pozytyw!! :)
Dzisiaj miałam transfer z mrożonego zarodka. Największy stres był przed wizytą u Pani embiolog.
Głaszcz brzuszek i mów do niego :)
Weryfikacja 31.01? A nie za szybko? Wydaje mi się, ze to będzie niepotrzebny stres
Brzuszek już głaskam :) klinika Invicta robi weryfikację w 3, 6 i 10 dniu po transferze tym razem mają być 4 weryfikację :)
 
reklama
Dzisiaj miałam transfer z mrożonego zarodka. Największy stres był przed wizytą u Pani embiolog.

Brzuszek już głaskam :) klinika Invicta robi weryfikację w 3, 6 i 10 dniu po transferze tym razem mają być 4 weryfikację :)
o to nie slyszalam żeby klinika weryfikowała, myślałam, że każdy we własnym zakresie. Pewnie każda ma swoje standardy :) najważniejsze oby był sukces
 
Hej, powiedzcie mi w ktorym dniu cyklu przewaznie pobiera sie material od kobiety? Chodzi mi o in vitro
To zależy w dużej mierze od stymulacji. Nie da się tak określić cyklu ale przy najbardziej standardowym to powiedzmy, że ok 12-14 dc może wypaść punkcja.
 
Dzisiaj miałam transfer z mrożonego zarodka. Największy stres był przed wizytą u Pani embiolog.

Brzuszek już głaskam :) klinika Invicta robi weryfikację w 3, 6 i 10 dniu po transferze tym razem mają być 4 weryfikację :)

To nie stresuj się w czwartek, bo moze jeszcze nic nie wyjsc a kolejne weryfikacje mogą pokazać sukces. Mocne kciuki za was!
 
Cześć dziewczyny, jestem po 2 nieudanych in vitro.....i jestem zalamana. Mam 36 lat, za chwile 37.... Leczę się u Dr Horaka w Antrum Bytom od roku. Jakie macie doświadczenia? Czy warto tam tracić czas? czy polecacie kogoś innego....proszę pomóżcie.....
Tej Ptaszynka. Witamy na forum. Jesteś po 2 całych stymulacjach czy dwóch transferach? Powiedz co U was jest problem to postaramy się pomóc. Ja osobiście niestety nie znam kliniki ani lekarzy których wspomniałas.
Pozdrawiam. Mam nadzieję, że z pomocą naszej ekipy trafisz na dobry tor.
 
Nie ma czegoś takiego jak za szybki wzrost bety, zwłaszcza na początku :)
Natalia, ile miałaś zarodków, bo jak to nie będą bliźniaki to się mocno zdziwię, Twoja beta to chyba rekord :). Ja miałam w 11 dpt 789 z bliźniakami :)
2 zarodeczki 3dniowe :) nie mogę się doczekać usg, jestem taka ciekawa! Jej to faktycznie beta szaleje :) długo chodziłas do pracy będąc w ciąży?
 
o to nie slyszalam żeby klinika weryfikowała, myślałam, że każdy we własnym zakresie. Pewnie każda ma swoje standardy :) najważniejsze oby był sukces
Z jednej strony to dobrze, że jest ta weryfikacja, zawsze można zmienić dawkowanie leków :)
To nie stresuj się w czwartek, bo moze jeszcze nic nie wyjsc a kolejne weryfikacje mogą pokazać sukces. Mocne kciuki za was!
Oby tak było :)
 
reklama
Do góry