reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moje Drogie Dziewczyny!
@annemarie @Dgd @Never give up @chlopkers @anett96 @Szczescie1986 @Felia @redferrari @Justin87 @lafantynka @sssurykatka @Kurcia @Biedroneczka83 @dżoasia @JoannaRak @Mieciu85 i wszystkie pozostałe(przepraszam jesli nie pamiętam wszystkich nicków)
Luknęłam,że pojawiło się mnóstwo nowych osób -witam wszystkie walczące i trzymam kciuki aby Wam się udało i byle szybko :)
Dawno mnie tu nie było,wybaczcie-czas leci ,w pracy problemy i starałam się cieszyć tym okresem przedświątecznym i Świętami na ile było mi to dane.
Co u Was słychać?
@Never give up @chlopkers jak się czujecie ?:)
@Szczescie1986 co u Ciebie?
@dżoasia doczytałam ,że dziś wizyta także mocne kciuki!
@Laurka2019 trzymam kciuki za stymulacje.
@Kurcia kiedy strat transferu? @anett96 jaki plan?
@Justin87 pamiętam ,że była jakaś infekcja i byłaś w spzitalu-już w porządku?
@Felia jak u Ciebie sytuacja?
@Dgd Ty szczęściaro ! I tutaj ogrooooomne serducho! :)
@annemarie w dupaku :)
@lafantynka jak u Ciebie ?
@JoannaRak wszystko dobrze u Ciebie?
@Margit2018 padłam przy obrzyganiu klienta hahahah :)
@mariakowalska89 gratuluje :)
@Megi1985@ doczytałam ,że córa będzie!Wspaniale:)Kokardeczki pójdą w ruch :)
@Sol jak u Ciebie?
@Agniecha1508 trzymam kciuki aby ten rok był Twój!
@Majaaa który to już tydzień ?:)
@Akatombo trzymam kciuki za transfer!
Nowy rok -wystartowałam właśnie z kolejną procedurą.Nie robię sobie nadziei tak jak i lekarz mi jej nie dał.Zostałam jeszcze na jeden raz w Krakowie i nie wiem czy w ogóle nie ostatni.Mam marne jajniki które dają marne komórki.Dr Pasikonik w końcu się odezwał i zaproponował Enkorton i intralipyd.
Pytanie czy któraś z Was ma kogoś w Krakowie kto podaje intralipyd?
Brałyście kiedyś pluskwice groniastą ?
Czy przy Kir BX brałyście Accofil?Bo Dr Pasikonik powiedział ze ma sens przy Kir AA a mój Gin zaleca branie też przy BX.
Nie mam już pomysłu co brać aby poprawić jakość jajeczek..
Co polecacie na poprawę endometrium?
Obiecuje,że w miarę możliwości będę zaglądać i informować co u mnie,póki co to poleci stymulka i zobaczymy co dalej.
Dziękuję za pamięć, kochana ależ zrobiłaś podsumowanie, super!
U mnie Endo zwykle kiepskie, w tym miesiącu ładne, szamalam orzechy, głównie laskowe i popijalam czerwonym winkiem , może to pomogło.
Na jakość komórek podobno koenzym Q10, ale tu nie pomogę, bo u mnie jajniki i komórki ok, przynajmniej tak wyglądają, ale na razie z trzech transferów jedną ciąża bc.
Trzymam za twoją stymulacje!
 
reklama
Hej Tina! Ja teraz skupiam się na sobie.wyjechalam ma turnus holistycznego leczenia i po powrocie mi sie cos poodmienialo. Poki co nie wracam po mrozaka. Teraz dieta potem wyjazd w lutym i poki co tym na razie zyje[emoji16]
Super!
Uważam, że w naszym leczeniu psychika jest równie ważna, dobrze, że o nią zadbalas.
A możesz coś więcej napisać o tym turnusie?
 
To ja juz nie kapuję. Tez mam Bx i mi tego nie dal...
To moze napisz do niego o ten accofil , ja pisałam o intralipid i mi odpisał że przy accofilu w moim przypadku to nie potrzebne , ale też w niczym nie przeszkadza więc biorę , może spróbuj też ze swoją dok pogadać , ja mam mieć zarówno przed jak i po transferze, jak chcesz to mogę Ci wysłać na priv moje kiry i rozpiskę od docenta dla porównania
 
Moje Drogie Dziewczyny!
@annemarie @Dgd @Never give up @chlopkers @anett96 @Szczescie1986 @Felia @redferrari @Justin87 @lafantynka @sssurykatka @Kurcia @Biedroneczka83 @dżoasia @JoannaRak @Mieciu85wszystkie pozostałe(przepraszam jesli nie pamiętam wszystkich nicków)
Luknęłam,że pojawiło się mnóstwo nowych osób -witam wszystkie walczące i trzymam kciuki aby Wam się udało i byle szybko :)
Dawno mnie tu nie było,wybaczcie-czas leci ,w pracy problemy i starałam się cieszyć tym okresem przedświątecznym i Świętami na ile było mi to dane.
Co u Was słychać?
Nowy rok -wystartowałam właśnie z kolejną procedurą.Nie robię sobie nadziei tak jak i lekarz mi jej nie dał.Zostałam jeszcze na jeden raz w Krakowie i nie wiem czy w ogóle nie ostatni.Mam marne jajniki które dają marne komórki.Dr Pasikonik w końcu się odezwał i zaproponował Enkorton i intralipyd.
Pytanie czy któraś z Was ma kogoś w Krakowie kto podaje intralipyd?
Brałyście kiedyś pluskwice groniastą ?
Czy przy Kir BX brałyście Accofil?Bo Dr Pasikonik powiedział ze ma sens przy Kir AA a mój Gin zaleca branie też przy BX.
Nie mam już pomysłu co brać aby poprawić jakość jajeczek..
Co polecacie na poprawę endometrium?
Obiecuje,że w miarę możliwości będę zaglądać i informować co u mnie,póki co to poleci stymulka i zobaczymy co dalej.
Będzie dobrze! Moje marne i stare jajniki (40 lat) wyprodukowały 6 pęcherzyków z czego wyhodowali 4 blastki. Miałam transfer dwóch mrożakow i jedna została ze mną . 10 +1 , 05.02 prenatalne. Przed punkcją zdrowa dieta, na endometrium lampka czerwonego wina(podziałało!). Kwas foliowy łykam od 3 lat. Trzymam kciuki i proszę informować na bieżąco o postępach
 
A po wizycie jednak gitowo ;)
Bąbelki mają się dobrze, doktorek był chyba bardziej zeschizowany ode mnie, w locie kazał mi siadać na samolot i najpierw robił przez brzuch, ale jeden nie chciał się za bardo pokazać i tak czy inaczej musiałam pokazać mandolinę ;P
super gratki będą dwie różowe pupcie a żelusie cudne ślicznośći
 
reklama
Do góry