reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam pytanie ... powiedzcie dziewczyny co polepsza endometrium ... w jaki sposób polepszyć jego grubość , jakość
Niektóre z Was piszą o czerwonym winie ... czy to ma znaczenie jakie wytrawne czy słodkie ?
Czy to naprawdę działa i jest coś jeszcze ?
 
To ja juz nie kapuję. Tez mam Bx i mi tego nie dal...
Kurciu, a może Ty akurat masz dobre KIRy obecne, pomimo bx. Nie znam się na tym, może faktycznie napisz jeszcze do doc. Ale powiem Ci, że jak nie masz wskazań, to ja osobiście accofilu nie polecam. Mi nie pomógł, a morfologia mi się po nim straszliwie rozjechała i przez prawie miesiąc parametry dochodziły do normalności. Paśnik mi napisał, że przy następnym podejściu trzeba zmienić Accofil na inny lek (nie pamiętam teraz nazwy). Dla mnie to chyba była zbyt duża bomba. To mocny lek niestety.
@Justin87 kochana, jak masz jeszcze siłę, to wpisz mnie na 30.01 na prenatalne. Buziak!
 
Kurciu, a może Ty akurat masz dobre KIRy obecne, pomimo bx. Nie znam się na tym, może faktycznie napisz jeszcze do doc. Ale powiem Ci, że jak nie masz wskazań, to ja osobiście accofilu nie polecam. Mi nie pomógł, a morfologia mi się po nim straszliwie rozjechała i przez prawie miesiąc parametry dochodziły do normalności. Paśnik mi napisał, że przy następnym podejściu trzeba zmienić Accofil na inny lek (nie pamiętam teraz nazwy). Dla mnie to chyba była zbyt duża bomba. To mocny lek niestety.
@Justin87 kochana, jak masz jeszcze siłę, to wpisz mnie na 30.01 na prenatalne. Buziak!
Mi morfologia wraca do normy w przeciagu tych 3 dni, zanim biore kolejny zastrzyk to po poprzednim nie ma juz sladu. Ciezki ze mnie przypadek ;)
 
reklama
Do góry