reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ro raczej tak nie dziala. Takie ubezpieczenie jest od naglych wypadkow, a porod takim nie jest. Mysle, ze mialaby duze peoblemu z odzyskaniem kasy.
No co ty połowa moich koleżanek jeździ do Niemiec rodzic i oni sami ściagają sobie kase poród jest wlasnie nagła sytuacja, jeszcze nie słyszałam zeby ktos miał problem, szpital sam ściąga sobie kase. A tam bez problemu robia cc.
 
reklama
A to ja mam po 3 z rozmiaru 56 i 3 z rozmiaru 62, chyba muszę dokupić jeszcze. A gdzie kupujesz? Widziałam rzeczy ze smyka ;) gdzie jeszcze kupujesz?
Smyk przeważa dlatego że mam z pracy kupony które mogę tam wykorzystać ;)
Mam jeszcze ubranka z Lidla, czekam jak będą w promocji bodziaki kopertowe,noi czekam na wyprzedaże bodziaków z krótkim rękawem w h&m ;) mam też kilka rzeczy z pepco
 
Ciocie kochane[emoji173]️[emoji173]️my po kolejnej wizycie u pani doktor prebatalnej. Znowu godzina maglowania[emoji23]Pozostala parka i tu sie nic nie zmienilo. Dzieci maja po 380 i 360 gr, 23 cm. Jedno lozysko z przodu drugie z tylu. Chlopiec pozowal , dziewczynka odwrocila sie dupka i ciezko bylo wszystko znalezc. Przeplywy, krew wszystko ok. Szyjka ma przwie 6 cm wiec nic nam na razie nie grozi .za 8 tyg kolejna wizyta. Pozdrawiamy i calujemy[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Tezymamy kciuki za cala reszte i niech sie dobrze dzieje!!!
 
Smyk przeważa dlatego że mam z pracy kupony które mogę tam wykorzystać ;)
Mam jeszcze ubranka z Lidla, czekam jak będą w promocji bodziaki kopertowe,noi czekam na wyprzedaże bodziaków z krótkim rękawem w h&m ;) mam też kilka rzeczy z pepco

Dzisiaj przyszła do mnie przesyłka z dolce sonno z kilkoma półpajacami i body kopertowym, wyglądają całkiem spoko jakościowo. Mam też dwa bodziaki z Lidla (niestety jak wracałam z pracy to już tylko duże rozmiary zostały), słyszałam też że ubranka z tesco są spoko, ale jeszcze nie miałam okazji tam podjechać. Muszę się lepiej zorganizować, ale od przyszłego tygodnia idę na zwolnienie, bo już nie daje rady wysiedziec 8h w pracy. Jednak jak kiedyś były 4h pracy z komputerem to było dużo lepiej, wtedy pewnie jeszcze bym została w pracy. Tym bardziej współczuję @Sol bo jednak mamy duży komfort z tymi zwolnieniami.
 
Ciocie kochane[emoji173]️[emoji173]️my po kolejnej wizycie u pani doktor prebatalnej. Znowu godzina maglowania[emoji23]Pozostala parka i tu sie nic nie zmienilo. Dzieci maja po 380 i 360 gr, 23 cm. Jedno lozysko z przodu drugie z tylu. Chlopiec pozowal , dziewczynka odwrocila sie dupka i ciezko bylo wszystko znalezc. Przeplywy, krew wszystko ok. Szyjka ma przwie 6 cm wiec nic nam na razie nie grozi .za 8 tyg kolejna wizyta. Pozdrawiamy i calujemy[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Tezymamy kciuki za cala reszte i niech sie dobrze dzieje!!!

Super, że maluchy tak fajnie rosną! ❤️❤️

Jestem kochane przed wizytą Usg. Badania krwi już mam:
BETA : 112805,0 mlU/ml
PROGESTERON: 263,9 nmol/l - dalej wysoki ale nie aż tak jak wcześniej.
47 dpt. Trzymajcie kciuki za USG, żeby serduszko bilo ❤

Nie wiem po co każą ci robić jeszcze betę, progesteron rozumiem.
Czekamy na dobre wieści po wizycie ❤️, pochwal się zdjęciem jak dostaniesz!
 
Dziś otrzymalam wyniki kariotypow swój i meza i jest napisane ze prawidłowe
Do tego mój CFTR z wynikiem mutacji genu CFTR nie wykryto.
Czy pomimo to może być coś nie tak nawet patrząc na wygląd chromosomów?
 
reklama
Do góry