reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ale ten czas zasuwa. Super, że już kolejne podejście:) Trzymam kciuki!

Czytając chybcikiem, wydaje mi się, że teraz szykuje się troszkę transferów. Wszystkie transferowe dziewczyny chuch w kciuki i nie puszczam. Niech się dzieciątka pięknie rozwijają:yes:
Dziękuję, kochana :)
A jak u ciebie? jak się czujesz?
 
reklama
Dziewczynki ja już po punkcji, obolała... W ppniedziałek transfer .
@dżoasia słońce czy antybiotyk po.punkcji i encorton można łączyć, bo mam zamiar jutro włączyć steryd?
Kciuki jutro za twoje skarby:-)
 
Myślałam o 10 (chyba że będą fajne promocje;) bo jak narazie to wszystko z promocji i dlatego wolę wcześniej kupić niż przepłacać ;)
10 razy body, polspiochy itd? Ja właśnie nie wiem czy wystarczająco nakupilam i się zastanawiam ile jest niezbędne + mały zapas. Wszystko kupowałam właśnie na wyprzedaży co najmniej o połowę taniej! Polecam też Lidla jak jest akcja ciuszki dla dzieci ceny super a i jakość wysoka!
 
Hejho!
No takie usg prenatalne miałam i widać było gice ręce i inne narządy, a z krwi czekam na wyniki bo się chyba o to pytasz. ;) za tydzień maja być ;)
Pytałam właśnie o usgbprenatalne, nie wiedziałam, że to już było to :) Ale ten czas zapitala. No to git :) Cieszę się :)
A propos kwasu foliowego, dziewczęta suplementować się teraz? Myślę, że transfer mnie może czekać na marzec?
Co najmniej 3 miesiące przed :)
 
10 razy body, polspiochy itd? Ja właśnie nie wiem czy wystarczająco nakupilam i się zastanawiam ile jest niezbędne + mały zapas. Wszystko kupowałam właśnie na wyprzedaży co najmniej o połowę taniej! Polecam też Lidla jak jest akcja ciuszki dla dzieci ceny super a i jakość wysoka!
Zależy kiedy rodzicie, ale ja teraz zaopatrzę się w znacznie więcej pajacyków w rozmiary 56 i 62 jeśli będzie to jesień / zima / wiosna. Dla mnie to była wygoda jak body i spodenki.

Daj losie rozpakować mi te kartony ciuszków, które zachowałam.
 
Zależy kiedy rodzicie, ale ja teraz zaopatrzę się w znacznie więcej pajacyków w rozmiary 56 i 62 jeśli będzie to jesień / zima / wiosna. Dla mnie to była wygoda jak body i spodenki.

Daj losie rozpakować mi te kartony ciuszków, które zachowałam.
teoretycznie w każdej chwili :) termin na za 3 tygodnie
 
reklama
10 razy body, polspiochy itd? Ja właśnie nie wiem czy wystarczająco nakupilam i się zastanawiam ile jest niezbędne + mały zapas. Wszystko kupowałam właśnie na wyprzedaży co najmniej o połowę taniej! Polecam też Lidla jak jest akcja ciuszki dla dzieci ceny super a i jakość wysoka!
Lidla też zaatakowałam(kupiłam bodziaki na zaś :) ale cena i jakość niezła :)
Tak myślałam że po 10 sztuk wszystkiego ,nie chce nakupować żeby tylko leżało, no ale z drugiej strony może wyjść więcej bo np pajace kupiłam część zasówanych A wyczytałam że jednak całe zapinane lepsze:o i bądź tu mądry ;)
 
Do góry