reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ro raczej tak nie dziala. Takie ubezpieczenie jest od naglych wypadkow, a porod takim nie jest. Mysle, ze mialaby duze peoblemu z odzyskaniem kasy.
No co ty połowa moich koleżanek jeździ do Niemiec rodzic i oni sami ściagają sobie kase poród jest wlasnie nagła sytuacja, jeszcze nie słyszałam zeby ktos miał problem, szpital sam ściąga sobie kase. A tam bez problemu robia cc.
 
reklama
A to ja mam po 3 z rozmiaru 56 i 3 z rozmiaru 62, chyba muszę dokupić jeszcze. A gdzie kupujesz? Widziałam rzeczy ze smyka ;) gdzie jeszcze kupujesz?
Smyk przeważa dlatego że mam z pracy kupony które mogę tam wykorzystać ;)
Mam jeszcze ubranka z Lidla, czekam jak będą w promocji bodziaki kopertowe,noi czekam na wyprzedaże bodziaków z krótkim rękawem w h&m ;) mam też kilka rzeczy z pepco
 
Ciocie kochane[emoji173]️[emoji173]️my po kolejnej wizycie u pani doktor prebatalnej. Znowu godzina maglowania[emoji23]Pozostala parka i tu sie nic nie zmienilo. Dzieci maja po 380 i 360 gr, 23 cm. Jedno lozysko z przodu drugie z tylu. Chlopiec pozowal , dziewczynka odwrocila sie dupka i ciezko bylo wszystko znalezc. Przeplywy, krew wszystko ok. Szyjka ma przwie 6 cm wiec nic nam na razie nie grozi .za 8 tyg kolejna wizyta. Pozdrawiamy i calujemy[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Tezymamy kciuki za cala reszte i niech sie dobrze dzieje!!!
 
Smyk przeważa dlatego że mam z pracy kupony które mogę tam wykorzystać ;)
Mam jeszcze ubranka z Lidla, czekam jak będą w promocji bodziaki kopertowe,noi czekam na wyprzedaże bodziaków z krótkim rękawem w h&m ;) mam też kilka rzeczy z pepco

Dzisiaj przyszła do mnie przesyłka z dolce sonno z kilkoma półpajacami i body kopertowym, wyglądają całkiem spoko jakościowo. Mam też dwa bodziaki z Lidla (niestety jak wracałam z pracy to już tylko duże rozmiary zostały), słyszałam też że ubranka z tesco są spoko, ale jeszcze nie miałam okazji tam podjechać. Muszę się lepiej zorganizować, ale od przyszłego tygodnia idę na zwolnienie, bo już nie daje rady wysiedziec 8h w pracy. Jednak jak kiedyś były 4h pracy z komputerem to było dużo lepiej, wtedy pewnie jeszcze bym została w pracy. Tym bardziej współczuję @Sol bo jednak mamy duży komfort z tymi zwolnieniami.
 
Ciocie kochane[emoji173]️[emoji173]️my po kolejnej wizycie u pani doktor prebatalnej. Znowu godzina maglowania[emoji23]Pozostala parka i tu sie nic nie zmienilo. Dzieci maja po 380 i 360 gr, 23 cm. Jedno lozysko z przodu drugie z tylu. Chlopiec pozowal , dziewczynka odwrocila sie dupka i ciezko bylo wszystko znalezc. Przeplywy, krew wszystko ok. Szyjka ma przwie 6 cm wiec nic nam na razie nie grozi .za 8 tyg kolejna wizyta. Pozdrawiamy i calujemy[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Tezymamy kciuki za cala reszte i niech sie dobrze dzieje!!!

Super, że maluchy tak fajnie rosną! ❤️❤️

Jestem kochane przed wizytą Usg. Badania krwi już mam:
BETA : 112805,0 mlU/ml
PROGESTERON: 263,9 nmol/l - dalej wysoki ale nie aż tak jak wcześniej.
47 dpt. Trzymajcie kciuki za USG, żeby serduszko bilo ❤

Nie wiem po co każą ci robić jeszcze betę, progesteron rozumiem.
Czekamy na dobre wieści po wizycie ❤️, pochwal się zdjęciem jak dostaniesz!
 
Dziś otrzymalam wyniki kariotypow swój i meza i jest napisane ze prawidłowe
Do tego mój CFTR z wynikiem mutacji genu CFTR nie wykryto.
Czy pomimo to może być coś nie tak nawet patrząc na wygląd chromosomów?
 
reklama
Do góry