reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia, w ostatnich miesiącach, kiedy nie pojawiałam sie na forum, probowalam chociaz na fb dostrzec ślad tego że twoja walka przyniesie ci upragnione zwycieztwo, chociaz cie nie znam, myslami wracalam czesto do twojej osoby, i gleboko wierze w to ze trzymajac przy piersi swoje malenstwa, bedziesz dla nas najlepszym przykladem tego ze jest o co walczyc!
 
Ja biore visanne od wrzesnia, miala byc alternatywa dla laparoskopii, ale od miesiaca mam nieustanne bole brzucha, dlatego na 21.01 szykuje sie na zabieg, mimo to nadal kazali mi brac visanne. @Kurcia dlaczego twoj lekarz uznal ze to bez sensu?
Sama nie wiem. Bo powiedział, że jak już przeszłam stymulację (a endomenda najbardziej upośledza jakość komórek) to na same transfery i ich powodzenie nie będzie miała wpływu.
 
Lubie Twoja intuicje :D
Oby i mnie nie zawiodla ;)
Kochana siedzę w krzakach i Was czytam, będzie dobrze. Szykuj zapałki do oczu ... aby włożyć sobie w nocy bo inaczej zasniesz, ja przy jednym ledwo daje radę nocami... nie lubię imprez nocnych zdecydowanie wolę sen a Ty przy blizniakach to wyśpij się na zapas ,zaczynaj już dzisiaj ❤
 
Dziewczynki u mnie dzis slodko-gorzko.
Ok 2h przed wizyta zaczelam mocno krwawic. Tak naprawde strasznie, bol ogromny, plecy, brzuch...
Na wizycie sie pokazaly dwa serduszka...
Podpieli mnie pod atosiban...
Pomodlcie sie za moje sreduszka, kolejny raz tego nie zniose...
Kochana, sercem i myślami z tobą, wszystkie pozytywne myśli w waszą stronę
 
Lecze sie w Niemczech, na 13 lutego mam termin do immunologa z tymi wszystkim wynikami. Bylam juz 4 razy w naturalnych ciazach: puste jajo, poronienie zanim cos bylo wiadomo i dwie pozamaciczne. 3 transfery ivf, bez efektu. Rozumiem ze te genotypy mogly miec wplyw na problemy z zagniezdzeniem np. przy ivf, ale czy mialy tez wplyw na ciaze ktore byly? Logika nakazuje myslec ze pewnie tak. Dodatkowym utrudnieniem jest moja endomenda. Wiadomo cos na temat rokowań na ciąże przy tym genotypie AA? Mozna liczyc na to ze Accofil zalatwi sprawe? Jak sie go stosuje, w sensie w jakis odstepach czasu od transferu, to kroplowka, tabletki?

U kogo sie leczysz dr Wurfel czy dr Reichel- Fentz. Jesli u kogos inbego mi nieznanego to nie wiem czy nie powinnac do R- F dzwonic. Accofil niemiecki to Granocyty 13 mln. ktore ona przepisuje. To sa zastrzyki ktore robisz od punkcji do okolo 14 tyg w roznych odstepach czasu. W niemczech sa niedostepne , musisz je z Francji sciagac albo z Pl , tyle ze polska wersja ma 33 mln i musi to lekarz ocenic ile i jak to brac. Ja mam genotyp AB i mi tez dr Reichel-Fentz powiedziala ze mam znikome szanse na ciaze a jeszcze wieksze na poronienia. Udalo sie dopiero chyba za 5 razem z calym zestawem lekow, wczesniej 3 poronienia i transfery bez Bety.Moze u ciebie nie bedzie tak zle. U kogo sie leczysz?
 
reklama
Do góry