reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki u mnie dzis slodko-gorzko.
Ok 2h przed wizyta zaczelam mocno krwawic. Tak naprawde strasznie, bol ogromny, plecy, brzuch...
Na wizycie sie pokazaly dwa serduszka...
Podpieli mnie pod atosiban...
Pomodlcie sie za moje sreduszka, kolejny raz tego nie zniose...
Myśli, kciuki, serce w Wasza strone kieruje...
Musi być dobrze!!! To pewnie jakis krwiak polip czy inny twór tak jak u innych dziewczyn wczesniej.
 
reklama
Dobra dziewczyny mam wyniki teraz powiedźcie mi o co chodzi?Zobacz załącznik 931829
Zobacz załącznik 931827
Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się że to może być początek choroby tarczycy. Idź do endokrynoga, może mała dawka eutyrox wystarczy i wyniki będą super. Dla porównania moje antyTPO początkowo ponad 300 a antyTG ponad 10000. Ważne żeby zrobić por,adekz tarczycą bo to ważne przed ciążą i bardzo ważne s ciąży
 
Dziewczynki u mnie dzis slodko-gorzko.
Ok 2h przed wizyta zaczelam mocno krwawic. Tak naprawde strasznie, bol ogromny, plecy, brzuch...
Na wizycie sie pokazaly dwa serduszka...
Podpieli mnie pod atosiban...
Pomodlcie sie za moje sreduszka, kolejny raz tego nie zniose...
O Boziu, Kochana myślami i modlitwą z Tobą i z dwoma serduszkami [emoji3590][emoji3590]
Musi być dobrze, musi, musi...
 
Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się że to może być początek choroby tarczycy. Idź do endokrynoga, może mała dawka eutyrox wystarczy i wyniki będą super. Dla porównania moje antyTPO początkowo ponad 300 a antyTG ponad 10000. Ważne żeby zrobić por,adekz tarczycą bo to ważne przed ciążą i bardzo ważne s ciąży
dziękuję. Jutro dopytam lekarza.
 
Dziewczynki u mnie dzis slodko-gorzko.
Ok 2h przed wizyta zaczelam mocno krwawic. Tak naprawde strasznie, bol ogromny, plecy, brzuch...
Na wizycie sie pokazaly dwa serduszka...
Podpieli mnie pod atosiban...
Pomodlcie sie za moje sreduszka, kolejny raz tego nie zniose...

Sercem, modlitwa jestem z Toba Kochana❤✊
 
Hmmm no jest w tym sens. Tylko kurcze ciężko cokolwiek znaleźć... Przykładowo jak znalazłam ranking z przed kilku lat to bardzo dobrze wypadły obie kliniki z Białegostoku i mam teraz na prawdę problem, którą wybrać. Dla przykładu w Bocianie mają 3 embriologów certyfikowanych przez ESHRE a KRIOBANK jest jedną z pierwszych klinik więc i doświadczenie spore. No i obie mają podobną skuteczność o ile wierzyć w ich statystyki.
Ja w tych okolicach wogole nie patrzalam, wiec nic o nich noe wiem
 
reklama
Do góry