reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dobra dziewczyny mam wyniki teraz powiedźcie mi o co chodzi?
1547037347077.png

1547037158348.png
 
reklama
Dziewczynki u mnie dzis slodko-gorzko.
Ok 2h przed wizyta zaczelam mocno krwawic. Tak naprawde strasznie, bol ogromny, plecy, brzuch...
Na wizycie sie pokazaly dwa serduszka...
Podpieli mnie pod atosiban...
Pomodlcie sie za moje sreduszka, kolejny raz tego nie zniose...
Asia trzymajcie się! Musi być dobrze. Kciuki zaciśnięte.
 
Dziewczynki u mnie dzis slodko-gorzko.
Ok 2h przed wizyta zaczelam mocno krwawic. Tak naprawde strasznie, bol ogromny, plecy, brzuch...
Na wizycie sie pokazaly dwa serduszka...
Podpieli mnie pod atosiban...
Pomodlcie sie za moje sreduszka, kolejny raz tego nie zniose...

Myślami z Waszą trójką. MUSI byc dobrze!!!! Nie ma innej opcji!!!
Mysl o czymś przyjemnym jesli sie da,zeby dzieciątka się uspokoiły ✊
 
Sama dopiero co odebrałam wyniki i probuje ogarnac co i jak, dlatego nie jestem w stanie podac informacji, ktore beda sprawdzone i pewne, ale napewno znajdzie sie tu ktos kto juz mial z tym doswiadczenie. Mnie najbardziej niepokoja wyniki mojego kir-genotypu, mam tam 10 negatywnych pozycji, ktore powinny byc pozytywne, i do tego jakas adnotacja o kir-genotypie AA. Czarna magia.

Tysiek to troche w czarnej dziurze jestes. Genotyp AA jest jednym z mniej ciekawych. Brakuje tobie zapewne kirow aktywujacych endometrium do implantacji( przeskoczylam ocean ale na koncu taki jest efekt) . Bedziesz musiala pewno brac Accofil zeby oszukac organizm. Rozumiem ze u Pasnika juz jestes?
 
Dziewczynki u mnie dzis slodko-gorzko.
Ok 2h przed wizyta zaczelam mocno krwawic. Tak naprawde strasznie, bol ogromny, plecy, brzuch...
Na wizycie sie pokazaly dwa serduszka...
Podpieli mnie pod atosiban...
Pomodlcie sie za moje sreduszka, kolejny raz tego nie zniose...
Asiu pomodlę się i trzymam bardzo mocno kciuki [emoji8]
 
@Forget-me-not... endo 4 mm[emoji852]️[emoji852]️
No to rzeczywiście slabiutkie a wczesniej nic nie mówili że za cienkie? U mnie bylo tak ze chyba 8 dnia stymulacji bylo ponad 7mm a 10 dnia spadlo do 6mm.
I tez się zastanawiam czemu sie tak dzieje. Nie znam za bardzo twojej historii nie wiem czy to pierwsze czy kolejne ivf, ale czy mialas wczesniej juz taki problem? Moze naturalnie masz lepsze i przy crio nie będzie problemu?!
Wiem ze czekanie zawsze najgorsze ale kiedyś sie doczekamy[emoji6]
 
Dziewczynki u mnie dzis slodko-gorzko.
Ok 2h przed wizyta zaczelam mocno krwawic. Tak naprawde strasznie, bol ogromny, plecy, brzuch...
Na wizycie sie pokazaly dwa serduszka...
Podpieli mnie pod atosiban...
Pomodlcie sie za moje sreduszka, kolejny raz tego nie zniose...

O dzizes[emoji85]Asia trzymamy wszystko co mamy zeby to sie dobrze zakonczylo[emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Do góry