reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja biore visanne od wrzesnia, miala byc alternatywa dla laparoskopii, ale od miesiaca mam nieustanne bole brzucha, dlatego na 21.01 szykuje sie na zabieg, mimo to nadal kazali mi brac visanne. @Kurcia dlaczego twoj lekarz uznal ze to bez sensu?
Mnie po tym leku nic nie było. Oprócz tego że na seks w ogóle nie miałam ochoty...
 
reklama
Miałam Tsh podobne do Ciebie. Reszta tych badań co robiłaś u mnie ok.
Tsh łatwo euthyroxem zbić.
Dziś właśnie byłam na pozostałych badaniach, pewnie do godzinki będą wyniki, a jutro mam wizytę w klinice to zobaczę co powie lekarz. Wolę dmuchać na zimne. Pewnie będzie tak że lekarz da mi euthyrox na zbicie. No ale zobaczymy. Jak na razie to okres mi się spóźnia dziś 3 dzień i jak w nocy zacznie mnie zalewać to jutro bedzie cudne usg dopochwowe. Oczywiście gdzieś przez myśl przechodzi mi zrobienie testu ciążowego ale zobaczymy jutro. Może spóźnia sie okres bo miałam angine i byłam na antybiotyku, po którym dostałam i uczulenie i teraz mam leki przeciw alergiczne wiec może to przez tabletki.
 
Mnie po tym leku nic nie było. Oprócz tego że na seks w ogóle nie miałam ochoty...
Ciezko mi ocenic efekty, ale przez te kilka miesiecy przeszlam przed taki wachlarz skutkow ubocznych, ze normalnie bym nie uwierzyla ze az tyle tego moze byc. Ale skoro daja nadzieje na to ze moga pomoc, to postanowilam ze wszystko przetrwam.
 
To szukalabym kliniki z dobrym laboratorium

Hmmm no jest w tym sens. Tylko kurcze ciężko cokolwiek znaleźć... Przykładowo jak znalazłam ranking z przed kilku lat to bardzo dobrze wypadły obie kliniki z Białegostoku i mam teraz na prawdę problem, którą wybrać. Dla przykładu w Bocianie mają 3 embriologów certyfikowanych przez ESHRE a KRIOBANK jest jedną z pierwszych klinik więc i doświadczenie spore. No i obie mają podobną skuteczność o ile wierzyć w ich statystyki.
 
To średnio bo ja mam 22%co to dla mnie oznacza?

Tyle ze masz podwyzszone NK , co moze prowadzic do ich nadmiernej aktywnosci polegajacej na tym ze zwalczaja wszystko co im obce na drodze stanie np. zarodek. Powinnas przed transferem zrobic co najmniej jeden wlew z intralipidu i po transferze rowniez.
 
To średnio bo ja mam 22%co to dla mnie oznacza?
Sama dopiero co odebrałam wyniki i probuje ogarnac co i jak, dlatego nie jestem w stanie podac informacji, ktore beda sprawdzone i pewne, ale napewno znajdzie sie tu ktos kto juz mial z tym doswiadczenie. Mnie najbardziej niepokoja wyniki mojego kir-genotypu, mam tam 10 negatywnych pozycji, ktore powinny byc pozytywne, i do tego jakas adnotacja o kir-genotypie AA. Czarna magia.
 
Dziś właśnie byłam na pozostałych badaniach, pewnie do godzinki będą wyniki, a jutro mam wizytę w klinice to zobaczę co powie lekarz. Wolę dmuchać na zimne. Pewnie będzie tak że lekarz da mi euthyrox na zbicie. No ale zobaczymy. Jak na razie to okres mi się spóźnia dziś 3 dzień i jak w nocy zacznie mnie zalewać to jutro bedzie cudne usg dopochwowe. Oczywiście gdzieś przez myśl przechodzi mi zrobienie testu ciążowego ale zobaczymy jutro. Może spóźnia sie okres bo miałam angine i byłam na antybiotyku, po którym dostałam i uczulenie i teraz mam leki przeciw alergiczne wiec może to przez tabletki.
Tescik można zrobić bo życie lubi zaskakiwac (moglas bete zrobić z tymi innymi badaniami)[emoji6] [emoji1]

Ale też bardzo często sie zdarza ze jak czekamy na okres bo jakas wizyta, stymulacja, chcemy szybko itp to on się nie pojawia a jak go nie chcemy to przychodzi.



Sent from my GT-I9300 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dzięki @dżoasia bardzo! Juz wszystko jasne jest. Choc tych zastrzykow jest tyle, ze az strach:) ale czego sie nie robi:)
A samopoczucie Twoje po tych lekach jakie bylo?
Czulam sie jak mlody buk ;P
Hej, jestem tu nową. Mam już za sobą 2 nieudane transfery. Teraz jestem po 3, miałam podawane 5 dniowe dwa zarodki. Beta w 18 dpt wynosiła 1527 w tym też dniu miałam usg Ale nie było widać pęcherzyka dodatkowo zaczęły mi się plemienia. Dzisiaj nie wytrzymałam i znów poszłam do lekarza bo plemienia nie ustały A nawet się nasiliły, lekarz znów zrobił usg i też nie było nic widać. W sobotę mam wizytę mam też zrobić badania bety i hormonów i zobaczymy co dalej. Myślicie że pecherzyk może się jeszcze pojawić?
A w jajowodach szukal? Dziwne, ze jeszcze nic nie widac :/
Czesc dziewczynki.
I ja zaczynam kolejna stymulację, w przyszłym tyg okres i zaczynam brac ovulastan,15dc elonova,potem gonapepthyl i menopur.
Doktor wprost dal do zrozumienia ze gdyby nie fakt ze Nas stac na kolejną procedurę to by doradzał KD.
Poki jestem w stanie chce probowac,ale musze wam powiedzieć ze gdy dzis lekarz pokazal mi wyniki stymulacji 31letniej kobiety10komorek pobranych-5zarodkow i PGS wykazalo ze sa wszystkie wadliwe genetycznie to mnie jakies takie uczucia dziwne do opisania naszly. Kolejną historią była 43letnia kobieta ktora urodzila blizniaki z in vitro i ma jeszcze 6zarodkow zamrożonych...
Czemu to nie mogloby byc lepiej poukladane, czemu przy "staraniach" o dziecko musi byc tyle bólu i cierpienia, dokąd to wszystko zmierza,co bedzie dalej...
Laurka trzymam mocno kciuki!!!
 
Do góry