reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Dgd Ja biorę heparyne wieczorem, ale dlatego że tak wyszło. Wcześniej bralam acard i heparyne, acard rano a heparyne wieczorem. Potem odstawilam acard a heparyna już została na wieczór.

@mariakowalska89 ✊✊✊ Za jutrzejsze usg!!! Pięknie bijącego ❤️ życzę :)

@Lotta84 ja miałam immunosupresje i się udało, teraz 27 tydz. Immunosupresja jest ważna przez 3 miesiące, były przypadki u nas na forum że udał się drugi transfer po immunosupresji.
 
reklama
Kochana walcz o swoje 2 jajeczka:) ja miałam 2 i teraz 9 tydzień ciąży. Moja stymulacja trwała 6 dni. Lekarz walczył o każde jajko i jak widać narazie wszystko dobrze. Mówił że stawiamy na jakość. Fakt miałam końskie dawki leków, menopur 300 ale wspomniał że można było zastosować lżejszą stymulację. Jedź na wakacje, odpocznij. Może narty sobie odpuść, ale odstresować się trzeba;) trzymam kciuki!!!

Właśnie Twój przykład mu wczoraj przytoczyłam ...jak usłyszałam dwa jajeczka to odrazu pomyślałam Cozza i jej dwa jajka [emoji6] mój lekarz chyba nie wierzy w cuda i nie podchodzi zbyt optymistycznie do próby tylko z dwoma jajkami ale trudno . Ja wierze bo tu już widziałam wszystko [emoji846].oby tylko rosły jak należy
 
Witam Was kochane w Nowym Roku.
Nic się nie odzywalam, bo miałam doła przez święta i sylwestra. Kilka osób zadalo mi pytanie wprost czy jestem w ciąży, odpowoedzialam , że nie .. ze po prostu mi sie przytylo. Och człowiek w stresie czy wszystko w porządku a tu takie pytania i udawanie w święta przed wszystkimi , że jest wszystko jak należy.
Dziewczęta 27 go grudnia zgodnie z zaleceniami lekarza zrobiłam ponownie progesteron i Bete.

Progesteron 150,50 ( tym razem inna jednostka: ng/ml ) dalej wysoki-powinien max wynosic 44,3

Beta: 18 892,00

Badanie wykonane w 27 dpt. Wyniki skonsultowalam z doktorem. Powiedział , że jest bardzo dobrze i stopniowo obnizamy leki ze sztucznym progesteronem.
Obecnie biorę juz tylko jeden zastrzyk Prolutexu
1,5 tabletki lutinusu
No u oczywiście 4 razy dziennie Nospe, 3 razy dziennie po 2 tabletki Rutinoskorbinu, kwas foliowy, Prenatal Uno i zzastrzyk przed snem NEOPARIN.

Jutro mam badanie Usg. Będzie to 36 dpt, 8 tydzień ciąży . Strasznie się boję tego badania. Lekarz będzie sprawdzać czy jest serduszko. Och tyle nerwów ...chyba musi być dobrze.
Wszystko będzie dobrze kochana[emoji4]
Wiem że sie martwisz bo wszystkie tu ciagle o cos sie martwimy.
A ze stresikiem to chyba najlepiej się zaprzyjaznic bo nawet jak sobie tlumaczymy że co ma byc to bedzie, że nic już od nas za bardzo nie zależy, żeby się nie przejmować to i tak będziemy jeśli taka nasza natura i szczególnie w naszej sytuacji.
A rodzinka najczesciej nie ma złych intencji i wyskoczy czasem z jakimś pytaniem ale raczej nieświadomi są tego że nas to moze zaboleć.

Za jakiś czas widok swojej kruszynki Ci i nam wszystkim wynagrodzi wszystkie cierpienia, stresy itp
Wszystkie na to czekamy...[emoji4]
 
Powiem szczerze ze nie nastawiałam sie na az takie koszta nawet Mi do głowy nie przyszło ze za każda słomkę sie płaci osobno 1-3 komórek na slomce. Gdyby sie okazało ze wszystkie zarodki przetrwają i wszystkie komórki sie nadają do mrożenia to za samo mrożenie zarodków i komórek by mnie wyszło 9400zl!!!! Za samo mrożenie zarodków i komórek to jest jakis kosmos!!! Ale juz powiedziałam ze Max 9 komórek i wszystkie zarodki wiec wyjdzie mnie 6100 samo mrożenie o_O
Jpr to coś dużo , ja nie pamiętam już jak ja płaciłan prawie dwa lata temu ale napewno mniej , za zarodki muszę teraz znowu zapalacic za przechowywanie na kolejny rok i rok temu płaciłan wtedy 500 lub 600 zł za moje 4 mrozaczi tylko ale dokładnie nie pamiętam będę musiała się dowiedzieć sama ile teraz będę musiała zapłacić , wiem że z roku na rok ceny podnoszą.Kto ci robił punkcję?
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
STYCZEŃ to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-01-04 Ela86wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-01-04 Beata 4 wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-01-04 Netiaskitchen termin porodu
2019-01-04 ilmenau badanie echa serca
2019-01-04 Gotart termin porodu
2019-01-08 motylek24 wizyta u genetyka
2019-01-16 annemarie badanie prenatalne
2019-01-17 Gosia892 termin porodu
2019-01-17 redferrari termin porodu
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-02-28 adansonia termin porodu
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-04-08 ilmenau termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-04-25 motylek24 termin porodu
2019-05-28 Megi1985# termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu
2019-06-04 Ela86 termin porodu
2019-06-11 Never give up termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Justin! Czy możesz mnie wpisać w kalendarz na 7.01. - criotransfer. Dziękuję :*
 
reklama
Jpr to coś dużo , ja nie pamiętam już jak ja płaciłan prawie dwa lata temu ale napewno mniej , za zarodki muszę teraz znowu zapalacic za przechowywanie na kolejny rok i rok temu płaciłan wtedy 500 lub 600 zł za moje 4 mrozaczi tylko ale dokładnie nie pamiętam będę musiała się dowiedzieć sama ile teraz będę musiała zapłacić , wiem że z roku na rok ceny podnoszą.Kto ci robił punkcję?
Akurat dyżur miał moj dr Brelik
 
Do góry