reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aplikatora nie używam bo to kalectwo więc nie. Zaczepić też raczej nie...

Mi sie to tez nie raz zdarzylo , i tez nigdy nie zauwazylam tego monentu.Opcja inna jest tak ze przez mocne ukrwienie strzelilo samo naczynko. Zdarza sie. Powinno sie wkrotce uspokoic. Chyba ze sie rozbuja to wtedy juz tylko wizyta u lekarza ci pozostaje.
 
Mi sie to tez nie raz zdarzylo , i tez nigdy nie zauwazylam tego monentu.Opcja inna jest tak ze przez mocne ukrwienie strzelilo samo naczynko. Zdarza sie. Powinno sie wkrotce uspokoic. Chyba ze sie rozbuja to wtedy juz tylko wizyta u lekarza ci pozostaje.
Mam nadzieję że to jest właśnie to naczynko. Myślałam że moje ten lutinus wszedł w reakcje z jakimś lekiem i temu tak. Dziękuję za odpowiedź
 
Hej kobietki :) czy miałyście po lutinusie różowe plamienie ? To nawet plamieniem nie można nazwać bo na wkładce nic nie ma tylko papier delikatnie zabarwiony. Nie brązowe nie czerwone tylko różowe....progesteron mam 100 więc to nie spadek tylko co ? Macie jakieś podobne doświadczenia ? Biorę jeszcze clexane, acard, żelazo, magnez, witaminę d i ciążowe. Hymm może to być też od acardu i clexane ?
Ja osobiście nie miałam ale słyszałam, że tak może się utleniac.
Nie przejmowalabym się szczerze mówiąc. Wszystko jest ok.
 
Czesc cioteczki kochane[emoji3590]My dzisiaj wymaglowane przez USG. Rozwijamy sie „ ksiazkowo” tak mowi doktor;)Wazymy 270 i 260 gr.
Widze tu troche nowych twarzy:)coz wam powiedziec... walczyc, glowy nie zwieszac, nie brac sobie do serca, podnosic sie i wstawac. Moich dzieci tez nie mialo byc , sa dzieki dawczyni i jednej mysli ktora mnie ostatnie 3 lata nie opuszczala...ze jak juz tak daleko zaszlam i tyle razy po doopie dostalam to na koncu musi byc cos wspanialego i jest[emoji3590][emoji3590]Zobacz załącznik 929981
Cudowne te widoki i jeszcze parka w brzuszku siedzi. Samych dalszych wspaniałości Annemarie x
 
Laski czy któraś z Was byla stymulowana Clostilbegyt?? Jeśli tak to jak działało to na Was ?? Były jajeczka, udało się którejś coś wyhodować na tych tabletkach ??
 
Hej, witamy! Długą drogę już przeszłas i dobrze, że cały czas walczysz, bo w końcu się udaje - zobacz na przykład naszej annemarie.
Mozesz napisać coś więcej - co u was jest wskazaniem do ivf? Jakie badania już robiłaś?
Co do tego ostatniego transferu to zrób jeszcze raz betę w 9-10 dpt ale z tyłu głowy też przygotuj się na wszystko.

Szanse ze ta Beta jeszcze zaskoczy sa minimalne,chociaz tak jak piszesz mogly sie pozniej zagniezdzic.Duzo tego wszystkiego juz u Ciebie bylo, Pana doktora ktory zafundowal ci 6 inseminacji bym powiesila wiesz za co. Mysle ze po 2 powinien wam juz icsi zaproponowac a nie dalej zarabiac na swoje wakacje. Ale juz po jablkach. Widac ze reagujesz na stymulacje i to calkiem niezle... co jest u Was problemem, jakie badania robiliscie? Bo opisalas jedna strone, a Wy? W jakiej klinice jestescie, ile lat macie, twoje AMH?, kariotypy? Spermiogram? Immunologia?
Dobrze ze tu trafilas[emoji173]️




No właśnie mam zamiar tak zrobić bo jeszcze mam nadzieję bo też myślę że miałam transfer 27 ale po 14, A dziś robiłam o 9 bete... więc może A nuż widelec... tym się pocieszam.
Wskazaniem do in vitro był tak się wydawało mąż bo po chorobie po chemii jak był mały też chorował miał nawet radioterapie. Więc jak zrobiliśmy badania jego nasienia i z krwi różne testosterony itp. To wyszło że nic z tego nie będzie po jego stronie więc było nasieniem dawcy. Bo powiedzieli że nawet biobsja jąder nic nie pomoże po takiej chorobie. Więc walczymy w ten sposób.
Co do 6 inseminacji i podanej 1 moruli po pierwszym in vitro to było w invikcie teraz od lutego 2018 jestem w Novum i czuje różnice na pewno. Jak zaczynałam leczenie pod koniec 2015 roku to amh miałam ponad 7 gdzie mi mówiono świetny wynik. Teraz mam skończone 30 lat mąż 32 lata. Kariotyp ok
Spermiogran nie robiłam bo mąż odpadł na początku
Jakie badania się robi dokładnie do immunologii? Bo miałam już tyle że może i to miałam robione.
Ostatnio miałam zrobioną histeroskopie- wszystko jest ok...
Wcześniej chyba w październiku 2017 leżałam 3 dni w szpitalu na hormony miałam sprawdzane i też podobno ok było...
 
Laski czy któraś z Was byla stymulowana Clostilbegyt?? Jeśli tak to jak działało to na Was ?? Były jajeczka, udało się którejś coś wyhodować na tych tabletkach ??
Ja miałam robione i zawsze wyhodowalam jakieś jajeczka. Ale ja to clostilbegyt brałam jak miałam inseminacje mieć
 
reklama
@Avalon A miałaś usg na pocztku cyklu ?? Widział wtedy lekarz jakies jajeczka ?? Pytam bo ja byłam dziś 2 dzień cyklu i są dwa po 7 mm i dostałam to ,3x1 tabletkę aż do czwartku . Udało Ci się po inseminacji zajść w ciąże ??
 
Do góry