reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Majaaa opryszczkę masz pierwszy raz w życiu, czy miałaś kiedyś?[/QUOTE]
Miałam raz coś na wardze jak opryszczka ale malutkie i zaraz zeszło. Teraz to na pewno jest okropna opryszczka. Były pęcherze i strup, teraz już znacznie lepiej ale nerwy są
 
Dziewczyny jakiś sposób na opryszczke? Męczę się z tym paskudztwem przez święta. Niestety do lekarza dopiero w styczniu. Nie chcę się denerwować bo mi to nie pomoże. Kiedyś miałam coś niepokojącego na wardze ale szybko zeszło. Teraz to jest katastrofa! Opryszka pierwszy raz w ciąży to niedobrze dzisiaj 7tc
Kochana ja mam nagminnie opryche wiec zawzze w domu mam hasvovir control bez recepty. Mozesz kupic w aptece. KoniecNie musisz wziac bo to jest straszny wirus dla malenstwa. Ale skontaktuj sie z lekarzem bo to jest mocny lek i ważna jest odpowiednia i bezpieczna dawka
 
@Majaaa opryszczkę masz pierwszy raz w życiu, czy miałaś kiedyś?
Miałam raz coś na wardze jak opryszczka ale malutkie i zaraz zeszło. Teraz to na pewno jest okropna opryszczka. Były pęcherze i strup, teraz już znacznie lepiej ale nerwy są[/QUOTE]
Ja miałam opryszczkę przy pierwszym transferze. Lekarz mówił, że jeśli to już wcześniej było, to nie ma się czym martwić. Z tego co piszesz, miałaś już opryszczkę. Daj znać jak USG.
Link do: Opryszczka w ciąży - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet
 
Im bliżej USG, tym bardziej się boję, że coś będzie nie tak. Lekarz nie był ostatnio optymistycznie nastawiony. A mąż twierdzi, że jak nie ma plamień, to nie trzeba się zamartwiać. Ale tak mi się wydawało, że brak plamień o niczym jeszcze nie świadczy. Niedługo zacznę 8 tydzień, a tu objawów nie za dużo.

Kochana badz dobrej mysli, a ja tak jak dziewczyny pisza wbilabym sie jak najszybciej na wizyte gdzies, bo to myslenie jest najgorsze. Ale brak objawow o niczym nie swiadczy,u mnie juz ponad polowka, a oprocz powiekszonych piersi zero objawow.
 
Miałam raz coś na wardze jak opryszczka ale malutkie i zaraz zeszło. Teraz to na pewno jest okropna opryszczka. Były pęcherze i strup, teraz już znacznie lepiej ale nerwy są
Ja miałam opryszczkę przy pierwszym transferze. Lekarz mówił, że jeśli to już wcześniej było, to nie ma się czym martwić. Z tego co piszesz, miałaś już opryszczkę. Daj znać jak USG.
Link do: Opryszczka w ciąży - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet[/QUOTE]
Dziękuję. Super artykuł. Mam nadzieję że to nie jest pierwsza opryszczka.
 
reklama
Do góry