reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Czemu Ty Słońce o to pytasz? Coś Cię bardziej niepokoi?
Im bliżej USG, tym bardziej się boję, że coś będzie nie tak. Lekarz nie był ostatnio optymistycznie nastawiony. A mąż twierdzi, że jak nie ma plamień, to nie trzeba się zamartwiać. Ale tak mi się wydawało, że brak plamień o niczym jeszcze nie świadczy. Niedługo zacznę 8 tydzień, a tu objawów nie za dużo.
 
reklama
Niestety moze sie okazać dopiero na usg i to przy pełnych objawach. Przerobiłam to rok temu. Mdłości, bolesne piersi a na usg brak serduszka, ktore wcześniej zdrowo biło i poronienie zatrzymane. Gdybym nie poszła na to usg żyłabym w błogiej nieświadomości o dziejącej sie tragedii jeszcze długo. Bo nawet kropki plamienia nie było.

Masz jakieś podejrzenia? Cos sie dzieje? Czy tak profilaktycznie pytasz, kochana?
Dziękuję za odpowiedź. Boję się właśnie takiego scenariusza. Zarodek był ostatnio malutki i serduszko biło niemiarowo. Lekarz mówił, żeby spodziewać się wszystkiego.
 
Witajcie dziewczyny :)
Chciałam zaktualizować moje wyniki:
9dpt- 36.6
11dpt- 94.2
21dpt-3911
Progesteron w 21dpt 54.22
Według kalkulatora przyrost bety prawidłowy. Progesteron powyżej normy, ale jak tak czytam to lepiej jak jest wyższy niż za mały. Miała któraś z Was też podwyższony w tym stadium? W sumie biore 3x 2 Lutinusu więc może to on tak działa
 
Witam wszystkie staraczki :)
Jestem tu nowa, ponieważ obiecałam sobie, że nie będę wchodzić na żadne fora i czytać podczas starań żeby się nie dołować, ale dziś już nie mogę. Jestem 9 dpt 5dniowego zarodka i nie wytrzymałam i zrobiłam dziś bete.
czułam, że nic z tego bo już 2dpy miałam opryszczkę a wczoraj jakaś jelitówka mnie dopadła.
moja beta 0,1 mIU/ml. czemu to tak zawsze wychodzi...
 
Pomocyyy pliiiss. Kochane potrzebuje jutro wykonac subpopulacje limfocytow w Warszawie..orientujecie sie gdzie robia? W synevo odpada. Dopiero 3.01 bedzie mozna. Invicta to samo. Invimed..tam nie robia. Gdzie jeszcze? Musze jutro bo cykl mi minie:(
Ja robiłam w Petra Medica przy Grochowskiej, ale nie wiem jak przyjmuja między świętami. Zadzwoń tam
Oki. Jutro rano dzwonie. Jeszcze do diagnostyki i alabu spróbuję. Dzieki! Moze sie uda
 
reklama
Do góry