reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jak wygląda poronienie? Czy coś je zapowiada? Zawsze jest plamienie/krwawienie? Czy nie ma jednak reguły i może się okazać dopiero na USG bez wcześniejszych objawów?
Jeżeli to będzie tzw. poronienie zatrzymane to nie będzie objawów, no chyba, że zanik objawów ciążowych jeżeli się jakieś ma.
 
reklama
Pomocyyy pliiiss. Kochane potrzebuje jutro wykonac subpopulacje limfocytow w Warszawie..orientujecie sie gdzie robia? W synevo odpada. Dopiero 3.01 bedzie mozna. Invicta to samo. Invimed..tam nie robia. Gdzie jeszcze? Musze jutro bo cykl mi minie:(
 
Pomocyyy pliiiss. Kochane potrzebuje jutro wykonac subpopulacje limfocytow w Warszawie..orientujecie sie gdzie robia? W synevo odpada. Dopiero 3.01 bedzie mozna. Invicta to samo. Invimed..tam nie robia. Gdzie jeszcze? Musze jutro bo cykl mi minie:(
Ja robiłam w Petra Medica przy Grochowskiej, ale nie wiem jak przyjmuja między świętami. Zadzwoń tam
 
hej dziewczyny. Planujemy z partnerem zaplodnienie in vitro w parens w krakowie. Podchodziła może któraś z Was tam do tej procedury i mogła by powiedzieć czy warto tam podchodzić czy lepiej szukać gdzieś indziej ??
 
hej dziewczyny. Planujemy z partnerem zaplodnienie in vitro w parens w krakowie. Podchodziła może któraś z Was tam do tej procedury i mogła by powiedzieć czy warto tam podchodzić czy lepiej szukać gdzieś indziej ??
Ja nie znam tej kliniki ,ale dużo dziewczyn nie było z niej zadowolonych , polecają raczej Katowice albo Wraszawe :)
 
hej dziewczyny. Planujemy z partnerem zaplodnienie in vitro w parens w krakowie. Podchodziła może któraś z Was tam do tej procedury i mogła by powiedzieć czy warto tam podchodzić czy lepiej szukać gdzieś indziej ??
Ja nie polecam byłam tam na jednej wizycie jakos tam sztampowo traltuja wszystkich...
Polecam Artvimed Kraków i dr Chrostowskiego
 
Dziewczyny jak wygląda poronienie? Czy coś je zapowiada? Zawsze jest plamienie/krwawienie? Czy nie ma jednak reguły i może się okazać dopiero na USG bez wcześniejszych objawów?

Niestety moze sie okazać dopiero na usg i to przy pełnych objawach. Przerobiłam to rok temu. Mdłości, bolesne piersi a na usg brak serduszka, ktore wcześniej zdrowo biło i poronienie zatrzymane. Gdybym nie poszła na to usg żyłabym w błogiej nieświadomości o dziejącej sie tragedii jeszcze długo. Bo nawet kropki plamienia nie było.

Masz jakieś podejrzenia? Cos sie dzieje? Czy tak profilaktycznie pytasz, kochana?
 
reklama
Do góry