reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@karmenkaa, jak blastuś to szanse małe, że ruszy, ale zawsze są... duphaston nie wychodzi we krwi więc nie wiemy ile jest naprawdę. Poleż ze 2 dni zeby zwiększyć szanse i zrób betę pojutrze.
 
Polecam maść Hascovir, smarowałam opryszczkę 5 razy dziennie i zeszła po kilku dniach a wyszła mi w trakcie stymulacji.
Groźna opryszczka byłaby gdyby wystąpiła "pierwszy raz w życiu". A ta na ustach jest niegroźna.

Hascovir można przy stymulacji, w ciąży już jednak nie. W ciąży tylko ezaraban
 
reklama
Witajcie Dziewczyny mam pytanie - przygotowuje się do kolejnej stymulacji tymczasem dziś odebrałam wyniki badań i tsh wyszło 0.04 a ft4 30 norma do 22 .Wiem wpadłam w nadczynność. Pytanie jaki wpływ może mieć to na jakość moich komorek ? Czy może lepiej odczekać - choć chciałam zrobić stymulacje przed powrotem do pracy.
 
Do góry