reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny,
@Sol @annemarie @Beata 4 samych dobrych wieści i pięknych widoków. <3 <3 <3

Ponawiam prośbę o przejęcie kalendarza, ja jestem coraz bardziej do niczego, poza tym po rozmowie z ginem dzisiaj ustaliliśmy, że 27.12 mam się wybrać do szpitala. :)
My juz tez po kontroli , szyjka dluga , zamknieta. Niestety bez usg bo dowcipnie juz nie mozna bo dzieci sa za duze, a przez brzuch za male.Czekamy do 3 sty i wtedy bedziemy podgladac. Dziekuje za pamiec.
 
reklama
Ja już byłam u 4 specjalistów i każdy mówi nie ruszać ,a tylko jeden powiedział zlikwidować
I temu mam takie mieszane uczucia
Najgorsze to ,ze dostałam okres ,a zostane jeszxze z 10 dni w pl

Ja bym polegała na opinii lekarzy którzy się w chorobach szyjki macicy specjalizują. Lewandowski specjalizuje się w niepłodności więc nie stawiałabym jego głosu ponad 4 specjalistów u których byłaś. Ja też leczę się w Novum i też mi podczas robienia transferu Lewandowski zwrócił uwagę na nadżerkę którą mam ale powiedziałam mu u kogo z tym byłam i co zalecili i powiedział tylko, że w takim razie ok.
 
Dziękuję. Ja już po usg. Wszystko ok u nas. Malutki rośnie. Jutro 21 tydzień. Modlę się o jeszcze 3 a potem o następne bo oczywiście są coraz większe szanse na to, że będzie z nami jeśli się urodzi wcześnie. A może zrobi nam niespodziankę i dotrwamy do terminu... :)
Dziękuje za kciuki. x
Ja mam nadzieję, że posiedzi sobie jeszcze co najmniej 12 tygodni. Nie wywołujemy wika z lasu i małego Słonka z brzucha hihi. Tak trzymać! :)

W ogóle cieszę się, że dzisiaj same dobre newsy!!
 
Dziękuję. Ja już po usg. Wszystko ok u nas. Malutki rośnie. Jutro 21 tydzień. Modlę się o jeszcze 3 a potem o następne bo oczywiście są coraz większe szanse na to, że będzie z nami jeśli się urodzi wcześnie. A może zrobi nam niespodziankę i dotrwamy do terminu... :)
Dziękuje za kciuki. x

Pewnie ze dotrwacie! Każda ciąża jest inna. Ile waży Maluszek? :)
 
reklama
@Agonia777 - łącze się w migrenowym bólu:growl: moja trwa w najlepsze 2 dzień - takie oczyszczanie żołądka przed świątecznym obżarstwem :mad: , i aby nie było za piknie jeszcze przeziębienie :unsure:
Moja też lubi i trzy poszaleć ale może to będzie wersja light. Jednak mimo mdłości i diety pozwoliłam sobie na pyszne ciasto pożegnalne:D
Tylko że przeziębienie może potęgować migrenę. Kuruj się Kochana by święta były spokojne.

@sssurykatka dobrze że wszystko z maleństwem w porządku. Podziwiam za zimną krew❤️❤️❤️

@sksk kciuki za udany transfer ✊✊✊✊
 
Do góry