reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pomóżcie mi dwa dni temu robiłam betę 11dpt 3 dniowy zarodek wynik 188.4 dzisiaj powtórzyłam i tylko 301.7 co może oznaczać tak niski przyrost
Przyrost hormonu jest w normie
Twój średni dwudniowy przyrost hormonu beta HCG to 302 mlU/ml (60.3%).
Beta HCG powinien zwiększać się mniej więcej o 66% co 48h.

HCG podwaja się co 2 dni 22 godzin (71 godzin).


Read more at Link do: Kalkulator beta HCG | Plodnosc.pl
 
Dziękuję za informację w innym kalkulatorze wyszło ze poniżej normy ale i twk nisko a moj lekarz ma mnie w nosie i nie odpisuje na SMS
 
:szok::szok::szok:

Jak lekki to jest ok. Jak będzie się nasilało to trzeba alarmować

Nie marudzimy nie marudzimy tylko jutro przyrost sprawdzamy :D

A dziękuję, doobrze :) Obstawiłam się rozkurczowymi lekami a tu nic nie czuje. Przed tansferem łyknęłam cukieraski i od tego czasu nic, hmmm... Nie wiem czy się bać, bo do tej pory tylko raz nic mnie nie bolało i wtedy beta nie drgnęła. Aleee, żeby nie było, że marudzę, to zajmuję łepetynę czymś innym i trochę rzadko będę do Was teraz zaglądać. Na pokładzie 2 bąbele.
A ty kochana Surykaciu jak się masz? Kiedy jakaś wizyta się kroi?

W miarę ok. 02.01.2029 prenatalne. Trzymaj się dzielnie i dawaj znać jak tam :*

Pomóżcie mi dwa dni temu robiłam betę 11dpt 3 dniowy zarodek wynik 188.4 dzisiaj powtórzyłam i tylko 301.7 co może oznaczać tak niski przyrost

Przyrost ok. Skontroluj za 2 dni i nie denerwuj się.

@Pat1980ka olbrzymie gratulacje!
 
Dziewczyny pomóżcie. Po biochemicznej w tym cyklu biorę tabletki anty bo beta nie spadała. Czy muszę wziąć całe opakowanie czy kilka sztuk moge odpuścić?
 
reklama
W miarę ok. 02.01.2029 prenatalne. Trzymaj się dzielnie i dawaj znać jak tam :*



Przyrost ok. Skontroluj za 2 dni i nie denerwuj się.

@Pat1980ka olbrzymie gratulacje!
Naczytalam się że jak jest poniżej 66 to raczej koniec nadzieji a jeszcze ten lekarz który od poniedziałku nie odpisuje na sms z wynikami i zapytaniem o tabletki czy brać czy nie inczy w tych samych dawkach
 
Do góry