reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pomóżcie mi dwa dni temu robiłam betę 11dpt 3 dniowy zarodek wynik 188.4 dzisiaj powtórzyłam i tylko 301.7 co może oznaczać tak niski przyrost
Przyrost hormonu jest w normie
Twój średni dwudniowy przyrost hormonu beta HCG to 302 mlU/ml (60.3%).
Beta HCG powinien zwiększać się mniej więcej o 66% co 48h.

HCG podwaja się co 2 dni 22 godzin (71 godzin).


Read more at Link do: Kalkulator beta HCG | Plodnosc.pl
 
Dziękuję za informację w innym kalkulatorze wyszło ze poniżej normy ale i twk nisko a moj lekarz ma mnie w nosie i nie odpisuje na SMS
 
:szok::szok::szok:

Jak lekki to jest ok. Jak będzie się nasilało to trzeba alarmować

Nie marudzimy nie marudzimy tylko jutro przyrost sprawdzamy :D

A dziękuję, doobrze :) Obstawiłam się rozkurczowymi lekami a tu nic nie czuje. Przed tansferem łyknęłam cukieraski i od tego czasu nic, hmmm... Nie wiem czy się bać, bo do tej pory tylko raz nic mnie nie bolało i wtedy beta nie drgnęła. Aleee, żeby nie było, że marudzę, to zajmuję łepetynę czymś innym i trochę rzadko będę do Was teraz zaglądać. Na pokładzie 2 bąbele.
A ty kochana Surykaciu jak się masz? Kiedy jakaś wizyta się kroi?

W miarę ok. 02.01.2029 prenatalne. Trzymaj się dzielnie i dawaj znać jak tam :*

Pomóżcie mi dwa dni temu robiłam betę 11dpt 3 dniowy zarodek wynik 188.4 dzisiaj powtórzyłam i tylko 301.7 co może oznaczać tak niski przyrost

Przyrost ok. Skontroluj za 2 dni i nie denerwuj się.

@Pat1980ka olbrzymie gratulacje!
 
Dziewczyny pomóżcie. Po biochemicznej w tym cyklu biorę tabletki anty bo beta nie spadała. Czy muszę wziąć całe opakowanie czy kilka sztuk moge odpuścić?
 
reklama
W miarę ok. 02.01.2029 prenatalne. Trzymaj się dzielnie i dawaj znać jak tam :*



Przyrost ok. Skontroluj za 2 dni i nie denerwuj się.

@Pat1980ka olbrzymie gratulacje!
Naczytalam się że jak jest poniżej 66 to raczej koniec nadzieji a jeszcze ten lekarz który od poniedziałku nie odpisuje na sms z wynikami i zapytaniem o tabletki czy brać czy nie inczy w tych samych dawkach
 
Do góry