reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Spokojnie. Nie, jestem w domu, bo moja córka się pochorowała i nie chciałam jej zostawiać. Zresztą logistycznie byłoby to trudne, bo wszyscy potencjalni opiekuni pracują. Poza tym jak dziecko ma gorączkę i główka boli, to tylko mama. ;) oby tylko szybko wyzdrowiała. Mnie niestety też zaczyna boleć gardło, więc lecimy dzisiaj razem do lekarza.
Oj Biedulka [emoji852] teraz taki czas ze wszyscy wokol kichaja i prychaja, a pogoda tez nie pomaga [emoji52]
Duzo zdrowka dla Was Dziewczyny! [emoji173][emoji173][emoji173] oby Ciebie tez nie rozlozylo!
I mam nadzieje, ze szpital jeszcze nie bedzie konieczny! Mocne kciuki za chlopcow [emoji110] niech sie nie spiesza i grzecznie zostana u Mamusi jak najdluzej [emoji110]
 
reklama
Oj Biedulka [emoji852] teraz taki czas ze wszyscy wokol kichaja i prychaja, a pogoda tez nie pomaga [emoji52]
Duzo zdrowka dla Was Dziewczyny! [emoji173][emoji173][emoji173] oby Ciebie tez nie rozlozylo!
I mam nadzieje, ze szpital jeszcze nie bedzie konieczny! Mocne kciuki za chlopcow [emoji110] niech sie nie spiesza i grzecznie zostana u Mamusi jak najdluzej [emoji110]
Mam nadzieję, że będzie ok.
Cieszę się, że z Igorkiem wszystko dobrze. :)
 
Dziękuję my też chcemy uzyskać jak najlepsze wyniki bo prawdopodobnie będzie to nasze ostatnie podejście bo niestety finansowo więcej możemy nie podołać dlatego chcemy zrobić to jak najlepiej

Trzymam kciuki kochana, a gdzie podchodzicie i kiedy planujecie procedure? Ja tez chcialam jak najlepsze sznase sobie dac bo dojazdy z zagranicy sa uciazliwe zeby to wszytsko skoordynowac no i ohromne koszta kd i czas. [emoji173]️
 
Dziewczynki, ja juz po wizycie u gin prowadzacego ciaze. Wszystko ok [emoji4] Igor wazy ok 1400g. Wymiary, masa zgodne z wiekiem ciazy. A ja mam brac wiecej i bardziej regularnie magnez na bole w dole brzucha. Termin porodu bez zmian 04.03. A prenatalne III trymestru mam jutro. Zapomnialam napisac ostatnio, ze musielismy przesunac usg o jeden dzien ze wzgledu na dzisiejsza popoludniowa szkole rodzenia [emoji4]
Justin a jak u Ciebie? Jestes juz w szpitalu? Jesli pisalas, to przepraszam. Caly czas nadrabiam zaleglosci na forum i nie jestem na biezaco

Chlopkersiku to super, ze u Was wsyztsko ok. Powiedz mi, bo Ty mialas z tego co kojarze zalecony progesteron chyba do konca ciazy ze wzgledu na skracajaca sie szyjke? Bierzesz do konca juz czy jednak odstawiony? Ja mam miec do konca ze wzgledu na plamienia po zmniejszeniu dawki duphastonu, ale ciekawa jestem dlaczego tak sie dzieje, moze tez mi sie skraca, ale tu w UK bez podstaw nie sprawdza tego, musialoby sie ze mnie lac jak z kranu zeby cos zrobili i w ogile powiedzieli, ze mam zupelnie odstawic progesteron bo to niczemu noe pomaga, jak chce to moge brac na wlasna reke bo nie zaszkodzi, ale wg nich to takie placebo i nie sprawdza mi poziomu bo nie ma takiego zwyczaju[emoji33]. Narazie pozostaje mi grzecznie brac proga tak jak zkazal lekarz z polskiej kliniki i czekac na badanie jak bede w Polsce.
 
Chlopkersiku to super, ze u Was wsyztsko ok. Powiedz mi, bo Ty mialas z tego co kojarze zalecony progesteron chyba do konca ciazy ze wzgledu na skracajaca sie szyjke? Bierzesz do konca juz czy jednak odstawiony? Ja mam miec do konca ze wzgledu na plamienia po zmniejszeniu dawki duphastonu, ale ciekawa jestem dlaczego tak sie dzieje, moze tez mi sie skraca, ale tu w UK bez podstaw nie sprawdza tego, musialoby sie ze mnie lac jak z kranu zeby cos zrobili i w ogile powiedzieli, ze mam zupelnie odstawic progesteron bo to niczemu noe pomaga, jak chce to moge brac na wlasna reke bo nie zaszkodzi, ale wg nich to takie placebo i nie sprawdza mi poziomu bo nie ma takiego zwyczaju[emoji33]. Narazie pozostaje mi grzecznie brac proga tak jak zkazal lekarz z polskiej kliniki i czekac na badanie jak bede w Polsce.
Kochana, ja odstawilam calkiem progesteron w 12tc. Faktycznie raz mialam akcje "teoretycznie" skracajacej sie szyjki po 20 tygodniu ciazy, ale nie pameitam dokladnie kiedy to bylo. Pojechalam do takiej prywatnej kliniki, w ktorej mozna dostac termin od reki, bo moj gin byl akurat na konferencji. Tam lekarz bez badania usg sprawdzil szyjke, stwierdzil na oko i palca [emoji6], ze szyjka sie skrocila. Zalecil oszczedzajacy tryb zycia i Lutinus. Ale go nie wzielam. Pojechalam tydz pozniej na ginekologiczny sor i okazalo sie, ze nic zlego sie nie dzieje, a szyjka przy usg przezpochwowym miala 3.5cm [emoji86]
Takze ja Ci Mieciu nie doradze ani nie pomoge, nie mam pojecia co przy niskim progu [emoji52]
Ale jesli martwisz sie o szyjke to nic tylko usg przezpochwowe. Inaczej tego nie sprawdzisz
 
Hej. My jesteśmy już w trójkę w domu. Cali zdrowi i szczęśliwi co do samego porodu to malutka urodziła się 6 dni po terminie. Miałam mieć wywoływanie porodu 7 dni po terminie ale w związku z tym że mój stan psychiczny był bardzo zły(dzień wcześniej zmarła mi mama)postanowili zrobić od razu cesarke. Teraz dochodzę do siebie. Uczymy i poznajemy się siebie .
Ps. Dziewczyny mi akurat udało się za 1 razem ,znam przypadek że udało się za 5 razem. Ale pamiętajcie żeby się nie poddawać i walczyć!!! bo co nas nie zabije to nas wzmocni . A szczęście jakim jest dziecko jest nie do opisania . Pozdrawiam Was wszystkie i trzymamy za Was kciuki

Piekne malenstwo, i ile wloskow ma, jest cudowna [emoji173]️[emoji173]️. Wyrazy wspolczucia z powodu mamy kochana niech sie wami opiekuje z gory [emoji173]️
 
Dziękuję za pamięć. :* Szpital mam ale w domu, bo dziecko mi się pochorowało i do szpitala idę po nowym roku.
A co u Ciebie? :)


Jak kogoś potrzeba wpisać w kalendarz, to proszę pisać.

Justynko zdrowka dla malej i Ciebie! Ja tez wlacze z przeziebieniem, narazie domowymi sposobami, wlewam w siebie kubly wody z cytryna i miodem i powoli na prosta wychodze, jedynie moj obwod w pasie z tego miodu moze sie rozpanoszyc;). Dobrze, ze chlopcy cierpliwie siedza i czekaja w brzuszku. Czy moglabys mnie wpisac na 28 stycznia na podgladanie + termin porodu na 15 kwietnia. Balam sie nawet tego slowa wymawiac zeby nie zapeszyc, ale powoli sie oswajam :)
 
reklama
Kochana, ja odstawilam calkiem progesteron w 12tc. Faktycznie raz mialam akcje "teoretycznie" skracajacej sie szyjki po 20 tygodniu ciazy, ale nie pameitam dokladnie kiedy to bylo. Pojechalam do takiej prywatnej kliniki, w ktorej mozna dostac termin od reki, bo moj gin byl akurat na konferencji. Tam lekarz bez badania usg sprawdzil szyjke, stwierdzil na oko i palca [emoji6], ze szyjka sie skrocila. Zalecil oszczedzajacy tryb zycia i Lutinus. Ale go nie wzielam. Pojechalam tydz pozniej na ginekologiczny sor i okazalo sie, ze nic zlego sie nie dzieje, a szyjka przy usg przezpochwowym miala 3.5cm [emoji86]
Takze ja Ci Mieciu nie doradze ani nie pomoge, nie mam pojecia co przy niskim progu [emoji52]
Ale jesli martwisz sie o szyjke to nic tylko usg przezpochwowe. Inaczej tego nie sprawdzisz

Dzieki kochana, to dobrze, ze u Ciebie sie wszystko pozytywnie wyjasnilo. Ja narazie biore tego1 lutinusa i 2 duphastony, moze jak mnie podkusi to sprobuje tego 1 lutinusa odstwic ale skoro nie szkodzi i z malym mietkiem wzystko ok (juz ma grubas ponad 700g) to co mi szkodzi brac ten progesteron. Ale poziom proga i ta szyjke to bym chetnie sprawdzila, szkoda tylko, ze tu takie schody robia, a do polskiego gina do Londynu juz mi sie nie chce przed swietami jechac, zreszta nie wiem czy jescze tam ktos jest przed swietami.
 
Do góry