reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam wynik po 48h ( dzisiaj 8dpt) :
Beta: 81,6 ( w 6 dobie było 30)
Progesteron: 17,6 ( w 6 dobie było 25,9)
Estradiol:171 ( w 6 Dobie było 121)

Co myślicie? Martwi mnie progesteron...biore 2x1 progynowa i 1x 25j prolutex. Dzwoniłam do lekarza ale tak na szybko powiedział żebym zwiększyła dawkę prolutexu do 2x 25j.
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
pięknego dnia Wam życzę. :*
@sunrisea samych dobrych wieści od diabetologa. :*
@chlopkers @ilmenau pięknych widoków i samych dobrych informacji o maluszkach. :D Czekamy na fotki. :*

Miłego dnia! :)

My już po badaniach, z malutka wszystko ok, waży 565 gram, a mama +4kg. Fotek nie dostałam, a tak wogole to mało co widziałam, bo lekarz wszystko pokazywał i tłumaczył mojemu mężowi i oni sobie dyskutowali a ja leżałam ;) jak powiedziałam, że też chcę coś zobaczyć to mi mój powiedział, że ja czuję małą codziennie a on może sobie raz w miesiącu pooglądać :D fakt, mała wczoraj tak fikala, że nie dała mi zasnąć przez dobre pół godziny :)
Termin porodu to 11.04, ale jako że co usg jest inny to może zmienię w kalendarzu po usg III trymestru.
 
Dziewczyny mam wynik po 48h ( dzisiaj 8dpt) :
Beta: 81,6 ( w 6 dobie było 30)
Progesteron: 17,6 ( w 6 dobie było 25,9)
Estradiol:171 ( w 6 Dobie było 121)

Co myślicie? Martwi mnie progesteron...biore 2x1 progynowa i 1x 25j prolutex. Dzwoniłam do lekarza ale tak na szybko powiedział żebym zwiększyła dawkę prolutexu do 2x 25j.
Kokoszuniu a ty nie bierzesz tez luteiny? Jak kazal.to tak trzeba brac :) gorzej jakby sie nie przejal.
Przyroscik piekny!
 
@dżoasia - Asik , czymam , czymam
20181218_130630.jpg
 

Załączniki

  • 20181218_130630.jpg
    20181218_130630.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 476
Senkju senkju za wszystkie kciuki:)
Ja juz w trzypaku. Transferek bezproblemowy. Teraz wszelkie modly zaklecia i inne kciuki jeszcze bardziej wskazane:D
@chlopkers cudownie ze Igorek rozwija sie ksiazkowo:)
@sksk przy tylu pobranych komorkach raczej nie pozwola sie stymulowac od razu, jak juz to przynajmniej.miesiac trzeba bedzie odczekac, jak nie z 2-3.
Buziak dla wszystkich!

Ogromne kciukiiiiiii!!!!!!!
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Hm, w sumie to nic mi nie zalecili, bo tutaj się nic nie da zalecić, generalnie diagnostykę preimplementacyją robię, ale to bardziej genetyk. A kariotypy sama zrobiłam za około 390 od głowy, żaden lekarz mi nie proponował tego badania kariotypow, a do kliniki leczenia niepłodności przyszłam już z tym wynikiem, więc nie wiem czy oni by zaproponowali
A gdzie robilas badanie kariotypu?
 
reklama
Senkju senkju za wszystkie kciuki:)
Ja juz w trzypaku. Transferek bezproblemowy. Teraz wszelkie modly zaklecia i inne kciuki jeszcze bardziej wskazane:D
@chlopkers cudownie ze Igorek rozwija sie ksiazkowo:)
@sksk przy tylu pobranych komorkach raczej nie pozwola sie stymulowac od razu, jak juz to przynajmniej.miesiac trzeba bedzie odczekac, jak nie z 2-3.
Buziak dla wszystkich!
Kciuki!!! [emoji110][emoji110]
 
Do góry