reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziekuję! Druga stymulacja, piąty transfer. Na razie dopiero 8 tydzień, więc jeszcze nic nie wiadomo. Problem niby prosty, ale przyszło nam trochę poczekac...
Powiedz mi jak to jest bo piszesz ze 2 stymulacja a 5 transfer, to na jednej stymulacji robia tutyle transferow ile udalo sie zamrozic zarodkow? I wtedy placi sie tylko za kriotransfer? Trzymam mocno kciuki by udalo sie malenstwom zadomowic na dlugie miesiace :)
 
Powiedz mi jak to jest bo piszesz ze 2 stymulacja a 5 transfer, to na jednej stymulacji robia tutyle transferow ile udalo sie zamrozic zarodkow? I wtedy placi sie tylko za kriotransfer? Trzymam mocno kciuki by udalo sie malenstwom zadomowic na dlugie miesiace :)
Tak, jak masz zamrożone zarodk to płacisz za crio transfer. Dopiero jak się wszystkie wyczerpia to trzeba podchodzić do wszystkiego od początku.
Życzę żeby się szybko udało!
 
Matko kochana dziewczyny jak widać jesteśmy dziś nieprzytomna

Dostałam zalecenia i tam mam napisane, żeby zrobić badania z krwi dopiero po 14dniach i zadzwonić do przychodni i powiedzieć jaki jest wynik. (Pani embriolog powiedziała , że można już po 11 dniach ).
Kolejna wizyta w Novum powinna być 25_26 i 35 dniu po transferze. Jeśli nie bedzie możliwa wizyta u nich to należy wykonać badanie USG w tych dniach w innej placowce 7 dni po transferze mam zadzwonić do kliniki i powiedzieć jak się czuje a w 14 dniu po transferze z informacją jaki jest wynik HCG.
Między 6 a 11 dniem może być delikatne płomienie, które jest zwiastunem ciąży , więc nie należy się nie pokoic.
 
reklama
Do góry